Які можливості цих БПЛА? На яку відстань дрони-камікадзе здатні уражати ворога? Скільки тривали навчання розрахунків? У бригаді розкрили деякі технічні характеристики «Мрії»….
Начальник Полтавського обласного ТЦК та СП полковник Олексій Трофіменко в урочистій обстановці вручив медаль «За поранення» молодшому сержанту Денису Новелі.
31-річний Денис ще влітку минулого року став на захист держави. Тривалий час нищив окупантів на передових рубежах. Пізніше, під час ворожого штурму, дістав важке поранення.
— На початку широкомасштабного вторгнення за мною ніхто не ганявся, ніхто мене не ловив, навіть повістки не було. Я прийшов у ТЦК, тому що хотів захищати свою країну, свою родину. Однак, через відсутність бойового досвіду, спочатку призивати мене не хотіли. Лише з третього разу вдалося потрапити у лави ЗСУ, — пригадує Денис.
Військовий захищав Україну у складі окремої механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького. Брав участь у запеклих боях поблизу Ізюма, Курдюмівки, Бахмута та інших населених пунктів.
— Того дня на нашому напрямку орки йшли на штурм та намагалися продавити нашу оборону. Це відбувалося біля села Миколаївка Друга, що недалеко від Курдюмівки. Ми міцно тримали оборону, однак у якийсь момент по моїй СП-шці прилетів ворожий постріл з РПГ. Я дістав контузію, опіки обличчя, було поранене плече, сильно постраждали слухові перетинки, — розповідає воїн про обставини свого поранення.
Після лікування військовий повернувся у рідну бригаду, але стан здоров’я вже не дозволяв виконувати всі поставлені бойові завдання, тому він отримав направлення на ВЛК. Військові лікарі визнали Дениса обмежено придатним до військової служби. Після цього чоловік перевівся до Полтавського обласного ТЦК та СП, де по цей час проходить військову службу.
— Я вважаю, що вже не мало зробив для захисту своєї держави. Принаймні усе, що зміг. Вже близько трьох місяців я проходжу службу у ТЦК, виконую завдання з охорони, оповіщення, посилення. Вважаю, що це також захист Батьківщини, хоч і в тилу, — підсумовує молодший сержант Денис Новеля.
Фото Полтавський ОТЦК та СП
@armyinformcomua
Ідентифікаційний жетон є обов’язковим елементом спорядження військовослужбовців ЗСУ та ДССТ. Він містить особистий номер та допомагає у швидкій ідентифікації військового у разі його загибелі, поранення або контузії та передачі відповідних повідомлень. Тому у військовій частині повинна бути добре організована робота із закупівлі цих жетонів.
Працівники ДБР завершили досудове розслідування стосовно посадовця однієї з військових частин, який організував схему заробітку на пальному, яке призначалось для потреб підрозділу, що тримає оборону на Харківському напрямку. Обвинувальний акт направлено до суду.
Суд визнав винним 48-річного чоловіка за фактом поширення інформації про розташування ЗСУ та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, вчиненого в умовах воєнного стану (ч. 2 ст. 114-2 КК України). Йому призначено покарання у виді 5 років позбавлення волі.
На Харківщині українські захисники зупинили російську атаку ще до її початку. Бійці аеророзвідки РУБпАК «Фенікс» вчасно виявили бронетехніку противника, яка ховалася в лісосмузі, та завдали удару, що перекреслив усі плани окупантів.
Російська армія вперто не хоче визнавати очевидне: варіння додаткової броні на свої БТРи не врятує їх від ударів українських Сил оборони. Черговий доказ цього днями продемонструвала розвідувальна рота 47 окремої механізованої бригади «Маґура».
Оператори дронів-камікадзе 3 полку Сил спеціальних операцій знищили 6 російських штурмовиків, які ішли до наших позицій.
від 21000 до 51000 грн
Степанівка, Сумська область
Які можливості цих БПЛА? На яку відстань дрони-камікадзе здатні уражати ворога? Скільки тривали навчання розрахунків? У бригаді розкрили деякі технічні характеристики «Мрії»….