Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
Минулого тижня кредити на придбання житла за програмою єОселя отримали 188 українців на загальну суму 282 млн грн, з них — 93 військовослужбовці та силовики. Загалом з початку дії програми вже 3 471 родина взяла пільгові іпотечні кредити на майже 5 млрд грн.
Про це інформує Урядовий портал.
«Від початку дії програми єОселя пільгові кредити на придбання житла взяла вже 3471 українська родина на загальну суму майже 5 млрд грн. Більшість з них — понад 70% — це родини військовослужбовців та силовиків, які можуть взяти кредит на пільгових умовах — під 3%», — зазначила заступник міністра економіки України Надія Бігун.
Зокрема, минулого тижня українці отримали за програмою єОселя 188 кредитів, серед яких:
Найчастіше кредити брали для придбання житла на вторинному ринку (142 кредити) та у забудовника (46).
Довідково: скористатись програмою доступного кредитування сьогодні можуть як представники окремих професій, так і громадяни, які не мають у власності житла або хочуть покращити його умови. Для військовослужбовців ЗСУ за контрактом, вчителів, медиків та науковців пільгова ставка складає 3% річних. Для інших категорій — учасників бойових дій, ветеранів, ВПО, інших громадян — ставка іпотеки становить 7%.
Загальна кількість поранених складає 35. Під вогнем військових рф опинилися громади по всій території області.
Мріяв про військову службу з дитинства.
Головнокомандувач ЗСУ провів телефонну розмову з Верховним головнокомандувачем Об’єднаних збройних сил НАТО в Європі Алексусом Гринкевичем.
У ніч на 05 квітня (з 18:00 04 квітня) противник атакував 93 ударними БПЛА типу Shahed, «гербера», «італмас» та безпілотниками інших типів.
Загалом протягом минулої доби зафіксовано 149 бойових зіткнень, з яких 29 на Костянтинівському і 26 на Покровському напрямках.
За минулу добу армія країни агресора втратила 1180 одиниць особового складу та 2 реактивні системи залпового вогню.
Стрілець-зенітник, військовослужбовець
від 20000 до 120000 грн
Старі Кодаки, Дніпропетровська область
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….