Упродовж цього періоду новобранець проходить не лише фізичне тренування, а й внутрішнє становлення — вчиться діяти в колективі, працювати під тиском, приймати відповідальність і мислити як воїн….
	
Про ситуацію на сході України в етері телемарафону «Єдині новини» розповів начальник пресслужби Східного угруповання військ ЗСУ капітан Ілля Євлаш.
На Куп’янсько-Лиманському напрямку ситуація важка, але контрольована. Тут ворог продовжує завдавати ударів з усіх видів артилерійського озброєння. Для цього використовував як ствольну, так і реактивну артилерію.
— За минулу добу ворог 538 разів гатив по наших позиціях, бойових зіткнень не було, відбулось 17 авіанальотів. У боях знищено 64 окупанти. Наші захисники знищили 20 одиниць бойової техніки. Зокрема 3 БТР та інші засоби для пересування та перекидання особового складу. Ще знищено гаубицю «Мста-Б», гармату Д-30, 4 безпілотні літальні апарати, 5 автомобілів та російський автоматизований мобільний комплекс РЕБ «Леєр-2», — відзначив Ілля Євлаш.
Південніше від Бахмута наші воїни продовжують наступальну операцію та мають певні у цьому успіхи поблизу Зайцевого, Кліщіївки, Одарівки та Іванівського. Офіцер повідомив, що за минулу добу на Бахмутському напрямку ворог 580 разів завдавав ударів зі ствольної та реактивної артилерії по наших позиціях, відбулось 12 бойових зіткнень, 4 авіанальоти.
— Ліквідовано 141 окупанта. Тут вдало відпрацювали українські контрбатарейні підрозділи, які знищили 10 гармат Д-30, 3 гармати Д-20, 2 самохідні артилерійські установки 2С7 «Піон» та 4 гаубиці «Мста-Б». Також знищено багато засобів РЕБ: уніфіковану радіолокаційну станцію «Кредо-1Е», станцію відеоспостереження «Муром-М» та оптико-електронний комплекс «Ірония», — повідомив Ілля Євлаш.
@armyinformcomua 
   
   
 
    За минулу добу між Силами оборони та російськими окупантами відбулося 151 бойове зіткнення.
   
   
 
    Як триває бойова робота артилеристів української САУ М109 А3 норвезького походження під Костянтинівкою?
   
   
 
    Міністерство оборони, за дорученням Президента України Володимира Зеленського, розпочало підготовку нових типів контрактів для військовослужбовців та відповідні зміни до законодавства.
   
   
 
    У Харкові судитимуть лікарку, яка допомагала чоловікам оформлювати фіктивну інвалідність і виїжджати за кордон
   
   
 
    За процесуального керівництва Офісу Генпрокурора до України екстрадовано організатора злочинної схеми, який разом зі спільниками ошукував волонтерів та військовослужбовців під виглядом продажу товарів для потреб оборони.
   
   
 
    Сапер 95-ї бригади Євгеній разом з побратимом витягнули пораненого українського бійця під шквальним обстрілом. Снаряд упав просто між ними — і не вибухнув.
                    
                    від 21000 до 125000 грн
Червоноград
63 окремий батальйон 103 ОБр Сил ТрО
Упродовж цього періоду новобранець проходить не лише фізичне тренування, а й внутрішнє становлення — вчиться діяти в колективі, працювати під тиском, приймати відповідальність і мислити як воїн….