Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
Рух ветеранів України — потужна організація, яка була однією із лобістів створення Міністерства у справах ветеранів України. Майже у кожній області України є її представники. Про це під час брифінгу «Американсько-український ветеранський міст: обмін досвідом» заявив Голова правління Громадської спілки «Рух ветеранів України» полковник Володимир Лагута.
За його словами, «Рух ветеранів України» завжди був дотичним до усіх процесів з відстоювання їхніх прав.
— Ще у 2021 році ми провели вишкіл по всіх регіонах України, щоб розуміти, скільки побратимів-ветеранів стане на захист України. Адже було передбачуваним, що широкомасштабне вторгнення росії в Україну буде. Більшість ветеранів повернулися до лав ЗСУ, — зазначив Володимир Лагута.
Крім того, він додав, що, на жаль, зараз дуже багато поранених українських воїнів. Вони не можуть виконувати бойові завдання, тож держава повинна забезпечити їм гідне місце у суспільстві.
— Я говорив з американським ветераном Деннісом Ді Джей Скелтоном про те, як підтримують ветеранів на рівні держави у США. І був здивований, що у конгресі США 97 ветеранів. Ветеранська політика у них націлена на повну адаптацію воїна до мирного життя, — наголосив він.
Також Володимир Лагута відмітив, що Україна, як держава, повинна бути найбільшим роботодавцем для ветеранів, сприяти розвитку їхнього бізнесу, забезпечувати гідну реабілітацію та адаптацію.
На Костянтинівському напрямку відбивають безперервні атаки ворога на місто Костянтинівку.
На Волині СБУ затримала зловмисника, встановлював «відеопастки» для наведення повітряних ударів рф по військових ешелонах Укрзалізниці.
На Запорізькому напрямку оператори Lasar’s Group у взаємодії з суміжниками знищили систему РЕБ противника, яка прикривала російські засоби ППО.
Сьогодні, 3 квітня, близько 9:05 зафіксовано влучання БПЛА типу «Молнія» в один з торговельних центрів у центральній частині міста Суми.
Вранці 3 квітня російський дрон скинув вибухівку на маршрутне таксі в Дніпровському районі Херсона.
На Покровському напрямку ворог все активніше використовує роботизовані комплекси.
Механік-радіотелефоніст 155 окремого батальйону територіальної оборони
від 21000 до 54000 грн
Степанівка, Сумська область
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….