Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
Минулої ночі російські загарбники атакували територію України ударними безпілотними літальними апаратами іранського виробництва «Шахед». Про це в етері телевізійного марафону «Єдині новини» розповів речник Командування Повітряних Сил ЗС України Юрій Ігнат.
За його словами, у зв’язку з цим у трьох областях на півночі нашої країни працювала українська протиповітряна оборона.
— За попередньою інформацією, було зафіксовано запуск близько десяти безпілотників противника. Близько половини з них було знищено різними засобами ураження, — наголосив полковник Юрій Ігнат.
Відповідаючи на запитання ведучої стосовно активності, яка спостерігається останнім часом щодо використання росіянами протикорабельних ракет «Онікс», речник Командування Повітряних Сил ЗС України підкреслив, що ворог застосовує даний тип озброєння по прибережній зоні Миколаївщини та Одещини.
—Так, попри те, що основним призначення «Оніксів» є знищення надводних цілей, росіяни також їх використовують по наземних цілях. Адже всі ракети, які є в них на озброєнні, можуть модернізуватися. А складність збиття «Оніксів» полягає в тому, що перед самим заходом на ціль, вона опускається нижче до води, не входячи в зону ураження наших систем ППО, — зазначив Юрій Ігнат.
Боєць 77-ї аеромобільної Наддніпрянської бригади з позивним «Кубік», командував підрозділом, який 5,5 місяців тримав оборону.
Жінки-добровольці, які раніше відбували покарання, тепер опановують безпілотні комплекси в батальйоні «Шквал» 1-го штурмового полку імені Дмитра Коцюбайла.
Від початку доби агресор 41 раз атакував позиції Сил оборони. Понад половина бойових зіткнень припала на Костянтинівський та Покровський напрямки.
Бійці 425-го штурмового полку «Скеля» з позивними «Джокер» та «Мессі» в рукопашному бою взяли двох окупантів у полон.
Пілоти 1-го батальйону «Хижаки висот» 59-ї штурмової бригади безпілотних систем імені Якова Гандзюка повідомили про чергове поповнення обмінного фонду.
Бійці Зенітного ракетно-артилерійського дивізіону 53-ї механізованої бригади імені князя Володимир Мономаха зняли відстріл ворожих БПЛА на GoPro.
Мінометник. Обирай посаду зараз, не чекай поки тебе розподілять!
від 20000 до 120000 грн
Львів, Львівська область
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….