Війна змінюється кожні чотири місяці Боєць «Кібер» є пілотом БПЛА ACS-3. Цей апарат може літати до 16 годин. — Сам комплекс називається…
Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов провів зустріч з делегацією Світового Конгресу Українців на чолі з її Президентом Павлом Ґродом.
Про це повідомляє Рада національної безпеки та оборони України.
Під час зустрічі сторони обмінялися думками щодо поточної безпекової ситуації у світі та регіоні, обговорили спільні кроки на шляху євроатлантичної інтеграції України, а також окреслили напрямки співпраці та зосередження зусиль українців усього світу для протидії російській агресії.
Олексій Данілов висловив подяку СКУ за «велику допомогу, яку ви надаєте для нашої спільної перемоги» та активну позицію щодо відстоювання інтересів України за кордоном.
«Спільними зусиллями ми поборемо ворога», — зазначив він.
Сторони приділили особливу увагу питанню протидії російській дезінформації за кордоном.
Секретар РНБО України зазначив, що росія зараз «активно працює серед нової хвилі переселенців», які виїхали з України під час війни, зокрема через діяльність російської православної церкви.
Крім того, за його словами, росія може «швидко підсаджувати на свої наративи» за допомогою соціальних мереж, що потребує посилення координації між партнерами у протидії дезінформації рф.
Своєю чергою Павло Ґрод поінформував українську сторону про результати реалізації проєкту СКУ Unite with Ukraine, в межах якого було зібрано понад 50 млн. дол. допомоги для ЗСУ та інших силових структур, а також запевнив у готовності надалі надавати усебічну допомогу Україні.
@armyinformcomua
На Закарпатті врятували військовозобов’язаного чоловіка, який ледь не загинув, намагаючись переплисти Тису, щоб незаконно потрапити до Румунії.
Однією з головних переваг українських важких бомберів типу Vampire є здатність нести потужні заряди, які здатні не лише вражати цілі підрозділи російських піхотинців, а й знищувати будь-яке укриття, в якому ті спробують сховатися.
Командувач Сил безпілотних систем Роберт «Мадяр» Бровді показав пораненого російського штурмовика, який перед своєю смертю вирішив пообійматися з українським FPV-дроном.
На Північно-слобожанському напрямку екіпажі розвідувально-ударних дронів 73-го морського центру Сил спеціальних операцій системно знищують широкий спектр ворожих цілей — від дронів-«ждунів» і артилерії до засобів радіоелектронної боротьби та складів боєприпасів.
Президент України Володимир Зеленський упевнений, що далекобійні удари по російських стратегічних об’єктах створюють умови для наближення миру.
Правоохоронні органи викрили керівництво одного з комунальних підприємств Харкова, що належить до об’єктів критичної інфраструктури, у створенні власної схеми для ухилянтів.
від 20000 до 120000 грн
Харків
229 окремий батальйон 127 ОБр Сил ТрО
Війна змінюється кожні чотири місяці Боєць «Кібер» є пілотом БПЛА ACS-3. Цей апарат може літати до 16 годин. — Сам комплекс називається…