ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Коаліція партнерів України вже підготувала понад 63 тисячі військових

Важливі новини Новини Новини світу та України
Прочитаєте за: < 1 хв. 19 Липня 2023, 9:41
Ілюстративне фото

Коаліція країн-партнерів України підготувала 17 бригадних бойових груп з-понад 63 000 військовослужбовців.

Про це за результатами зустрічі Контактної групи з питань оборони України у форматі «Рамштайн» у вівторок 18 липня 2023 року заявив керівник Об’єднаного комітету начальників штабу США генерал Марк Міллі.

«Підготовка включає тренування сержантів та офіцерів, штабну підготовку разом з артилерією, протиповітряною обороною, інженерною справою, матеріально-технічним забезпеченням, медичним персоналом і, звісно, ​​об’єднання всього цього в нічний маневр загальновійськового складу. Ці тренування розвинули відчутні навички, які допомогли створити спроможних українських лідерів і підрозділи, які мають помітний вплив на полі бою сьогодні», — сказав Марк Міллі.

Нагадаємо, за результатами чотирнадцятої зустрічі у форматі «Рамштайн» пріоритетним для союзників залишається постачання Україні «критично важливих» систем ППО та боєприпасів.

Читайте нас в Telegram
Третя штурмова спростувала брехню росіян про нібито захоплення Луганщини

Українські військові спростували фейк російської пропаганди про нібито захоплення росіянами усієї території Луганської області.

«Мадяр» назвав кількість знищених російських систем ППО за місяць
«Мадяр» назвав кількість знищених російських систем ППО за місяць

За минулий місяць Сили безпілотних систем знищили понад 40 ворожих систем протиповітряної оборони.

На Дніпропетровщині внаслідок атак росіян загинула людина, серед поранених — дитина
На Дніпропетровщині внаслідок атак росіян загинула людина, серед поранених — дитина

Вночі 2 квітня російські війська понад десять разів атакували райони Дніпропетровської області безпілотниками та артилерією.

Пам’яті прикордонника Андрія Корнійчука
Пам’яті прикордонника Андрія Корнійчука

Постійна усмішка на обличчі, дитяча простота та вміння радіти кожному дню — так згадують про чоловіка.

Україна та ЄС посилюють співпрацю у сфері ОПК та запускають спільні оборонні проєкти
Україна та ЄС посилюють співпрацю у сфері ОПК та запускають спільні оборонні проєкти

Міністр оборони України Михайло Федоров зустрівся з Комісаром ЄС з питань оборони та космосу Андрюсом Кубілюсом і послом ЄС в Україні Катаріною Матерновою.

НАТО і Україна працюють над стабільними поставками засобів ППО
НАТО і Україна працюють над стабільними поставками засобів ППО

Україна працює над посиленням своєї протиповітряної оборони разом із партнерами з Північноатлантичного альянсу.

ВАКАНСІЇ
Механік-водій у 66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Київ, Київська область

Номер обслуги, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Бухгалтер

до 20700 грн

Баранівка

31 окрема механізована бригада

Кухар

від 20000 до 25000 грн

Львів

Військова частина А0583 (ВСП)

Навідник 23 ОМБр

від 20000 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр

--- ---