ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Вплив окупантів на жителів ТОТ стрімко знижується, вони вдаються до каральних акцій — Ганна Маляр

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 8 Червня 2023, 14:27
Заступник Міністра оборони Ганна Маляр. Фото Дмитра Юрченка.

Вплив російських окупаційних адміністрацій на тимчасово окупованій території України стрімко знижується через їхню нездатність підтримувати прийнятний рівень життєзабезпечення місцевого населення.

Про це заступник Міністра оборони України Ганна Маляр написала у своєму Телеграмі.

Зокрема, у низці тимчасово окупованих населених пунктів Запорізької і Херсонської областей місцеві мешканці демонстративно нехтують розпорядженнями окупаційних адміністрацій та висловлюють недовіру до російської пропаганди.

За словами Ганни Маляр, серед громадян все більше поширюється правдива інформація про ситуацію на фронті та згубність наслідків російської окупації, також зростає кількість проукраїнськи налаштованого населення.

Для протидії зазначеним тенденціям командування російських окупаційних військ вдається до жорстких масових каральних акцій.

«Минулого тижня населений пункт Кирилівка тимчасово окупованої території Запорізької області впродовж декількох днів був оточений російськими військами, протягом яких проводилась тотальна фільтрація місцевого населення, обшуки на об’єктах місцевої інфраструктури та помешкань громадян», — зазначила заступник Міністра оборони України.

Вона додала, що особливо ретельній перевірці підлягали громадяни, про яких представники фсб росії  збирали інформацію (доноси) щодо підтримання проукраїнських позицій.

«У більшості випадків таких людей окупанти одразу затримували та вивозили для проведення допитів. Частина з них після допитів до місць постійного мешкання не повернулась, їхня доля наразі невідома», — йдеться у її дописі.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
АрміяInform вітає з Новим роком!

АрміяInform вітає з Новим роком!

АрміяInform щиро вітає всіх українок і українців з прийдешнім Новим роком!

«Цифровізація не могла не торкнутися військово-лікарської експертизи» — Дмитро Мірошниченко

«Цифровізація не могла не торкнутися військово-лікарської експертизи» — Дмитро Мірошниченко

Висновки ВЛК автоматично передаються до реєстру військовозобов'язаних «Оберіг», інформація про передатність або непередатність і дату проходження ВЛК відображаються у застосунку Резерв+.

Румунія надасть 50 млн євро на ініціативу з купівлі зброї для України

Румунія надасть 50 млн євро на ініціативу з купівлі зброї для України

Уряд Румунії схвалив рішення приєднатися до механізму PURL (Перелік пріоритетних потреб України), який забезпечує закупівлю зброї у США для України.

Генштаб ЗСУ: уражено НПЗ у Туапсе, нафтобазу та низку інших цілей російських окупантів

Генштаб ЗСУ: уражено НПЗ у Туапсе, нафтобазу та низку інших цілей російських окупантів

У рамках зниження воєнно-економічного потенціалу російського агресора у ніч на 31 грудня підрозділи Сил оборони України уразили Туапсинський нафтопереробний завод  у Краснодарському краї рф.

Володимир Зеленський: Цей рік став можливим завдяки нашим захисникам

Володимир Зеленський: Цей рік став можливим завдяки нашим захисникам

Президент України Володимир Зеленський привітав українців з прийдешнім Новим роком.

«Ти починаєш їм співати, а вони — усміхатися»: як музика допомагає відновлюватись військовим

«Ти починаєш їм співати, а вони — усміхатися»: як музика допомагає відновлюватись військовим

Напередодні свята Різдва українська поетеса, композитор, співачка, а зараз військовослужбовиця 39-ї окремої бригади берегової оборони Христина Панасюк, розповіла, як музика допомагає відновлюватись військовим.

ВАКАНСІЇ
Лікар медичного пункту, офіцер

від 55000 до 125000 грн

Ужгород, Закарпатська область

Водій – механік БМП

від 25000 до 125000 грн

Вся Україна

22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр

такелажник 144 окремої піхотної бригади

від 20000 до 120000 грн

Чернігів, Чернігівська область

Водій військовослужбовець

від 21000 до 121000 грн

Дніпро

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

Оператор БПЛА військовослужбовець

від 20100 до 123000 грн

Одеса, Одеська область

Діловод служби речового забезпечення

від 20000 до 120000 грн

Київ

126 окремий батальйон ТрО м.Київ

--- ---