ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Лондон рішуче засуджує знищення росією дамби Каховської ГЕС та готовий допомогти Україні: заява Британії в ОБСЄ

Новини Новини світу та України
Прочитаєте за: < 1 хв. 7 Червня 2023, 16:27

Знищення військами росії Каховської дамби є огидним актом і трагічним наслідком брутального та неспровокованого вторгнення рф в Україну.

Про це заявив Посол Великої Британії в ОБСЄ Ніл Холланд.

«Винні у цих діях мають понести відповідальність. Наші думки — із народом України, особливо з тими, хто живе в цьому районі, чиї життя, домівки та засоби до існування знаходяться під загрозою. Цей акт поставив під загрозу тисячі мирних життів і завдав серйозної шкоди навколишньому середовищу. Повінь загрожує забрудненням джерел води та життєво важливих природних середовищ існування. Великі ділянки сільськогосподарських угідь та джерела електроенергії також знаходяться під загрозою. Це своєю чергою загрожує виробництву продуктів харчування та міжнародній торгівлі продуктами харчування. Велика Британія готова підтримати Україну та всіх, хто постраждав від цієї катастрофи», — наголосив Ніл Холланд.

Лондон продовжить уважно стежити за розвитком подій. Зокрема, йдеться і про повідомлення обстрілу Херсону російськими військами під час евакуації цивільних.

«Якщо це справді так, то це підло. Ми говоримо чітко: ці руйнування є наслідком невиправданого, неспровокованого Україною вторгнення росії. Я повторю те, що ми говоримо всюди: росія має негайно вивести свої війська з суверенної території України та припинити загарбницьку війну», — резюмував посол Британії в ОБСЄ.

Читайте нас в Telegram
Багатошарова спецоперація на Запорізькому напрямку позбавила ворога ППО та пункту управління БПЛА
Багатошарова спецоперація на Запорізькому напрямку позбавила ворога ППО та пункту управління БПЛА

Загін спеціального призначення НГУ Lasar’s Group спільно з Повітряними Силами ЗСУ та ОбрАР «Чорний ліс» провели масштабну спецоперацію на Запорізькому напрямку.

«Це ризикований крок»: Президент розповів, як саме рф збільшує своє угруповання
«Це ризикований крок»: Президент розповів, як саме рф збільшує своє угруповання

Президент України Володимир Зеленський заявив, що росіяни збільшують угруповання своїх окупаційних сил за рахунок залучення стратегічного резерву.

«Робот перевозив міномет, і яскраво вибухнув»: на Куп’янському напрямку ворог комбінує свої атаки
«Робот перевозив міномет, і яскраво вибухнув»: на Куп’янському напрямку ворог комбінує свої атаки

На Куп’янському напрямку ворог атакує піхотою, технікою та роботами.

Омбудсмен попередив родичів полонених військових про нову шахрайську схему
Омбудсмен попередив родичів полонених військових про нову шахрайську схему

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець попередив родичів військових, які перебувають у ворожому полоні, про нову шахрайську схему.

Безсердечно розстріляв цивільного: «узькому» танкісту змінили підозру
Безсердечно розстріляв цивільного: «узькому» танкісту змінили підозру

Головне слідче управління Національної поліції України змінило підозру військовослужбовцю збройних сил росії, якому інкримінують розстріл цивільного автомобіля

Ворог вночі атакував енергетичну та портову інфраструктуру Одещини
Ворог вночі атакував енергетичну та портову інфраструктуру Одещини

Вночі 10 квітня Одещина знову зазнала масованої атаки ворожих БПЛА по енергетичній та портовій інфраструктурі.

ВАКАНСІЇ
Кочегар

від 12600 до 12600 грн

Запоріжжя

Бердянський РТЦК та СП

Водій, військовослужбовець

від 20000 до 50000 грн

Ярмолинці, Хмельницька область

Номер обслуги

від 20000 до 50000 грн

Криве Озеро

Третій відділ Первомайського РТЦК та СП

Офіцер групи психологічного супроводу та відновлення

від 24000 до 54000 грн

Степанівка, Сумська область

Старший навідник гармати

від 20400 до 120400 грн

Луцьк, Волинська область

Стрілець, військовослужбовець (вся Україна).

від 20277 до 120277 грн

Запоріжжя, Запорізька область

--- ---