Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
Про це повідомляє Мінреінтеграції.
Таку заяву Віцепрем’єр-міністр Ірина Верещук озвучила в ефірі телеканалу «Інтер».
Вона пояснила, що росія почала активно пропагувати літній відпочинок. Зокрема, в Криму, куди під приводом організації культурно-просвітницьких заходів намагається заманити якомога більше дітей з різних країн. В тому числі до дитячого табору «Артек».
Насправді ж це чергове прагнення використати дітей як живий щит. Щоб прикритися ними від ЗСУ.
«По-перше, таким чином ворог намагається легітимізувати окупацію перед міжнародною спільнотою. По-друге, росіяни хочуть зробити живий щит із представників іноземних держав. Користуючись нагодою, я звертаюся до іноземних країн з проханням вжити невідкладних заходів, аби їхні громадяни, тим паче діти, не перебували на тимчасово окупованих територіях України. Захистіть своїх людей і не дайте росії прикривати ними свої злочини», — закликала Віцепрем’єрка.
Боєць 77-ї аеромобільної Наддніпрянської бригади з позивним «Кубік», командував підрозділом, який 5,5 місяців тримав оборону.
Жінки-добровольці, які раніше відбували покарання, тепер опановують безпілотні комплекси в батальйоні «Шквал» 1-го штурмового полку імені Дмитра Коцюбайла.
Від початку доби агресор 41 раз атакував позиції Сил оборони. Понад половина бойових зіткнень припала на Костянтинівський та Покровський напрямки.
Бійці 425-го штурмового полку «Скеля» з позивними «Джокер» та «Мессі» в рукопашному бою взяли двох окупантів у полон.
Пілоти 1-го батальйону «Хижаки висот» 59-ї штурмової бригади безпілотних систем імені Якова Гандзюка повідомили про чергове поповнення обмінного фонду.
Бійці Зенітного ракетно-артилерійського дивізіону 53-ї механізованої бригади імені князя Володимир Мономаха зняли відстріл ворожих БПЛА на GoPro.
Стрілець (на контракт, Збройні Сили України)
від 20100 до 60300 грн
Кривий Ріг
Інгулецький ОРТЦК та СП
Інспектор прикордонної служби (військова служба)
від 20000 до 20000 грн
Львів
Державна прикордонна служба України
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….