ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Польща допоможе розслідувати випадки геноциду в Україні

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 18 Квітня 2023, 8:55

Національна прокуратура Польщі допоможе розслідувати випадки геноциду, що сталися під час загарбницької війни росії проти України.

Про це повідомляє Національна прокуратура Польщі за результатами зустрічі у Вільнюсі членів спільної слідчої групи з розслідування тяжких міжнародних злочинів в Україні.

Національний прокурор Польщі Даріуш Барскі підписав у Вільнюсі угоду, згідно з якою Спільна слідча групи з розслідування тяжких міжнародних злочинів в Україні (JIT) розслідуватиме випадки геноциду, які можуть статися чи сталися у зв’язку з нападом росії на Україну.

«У рамках польської прокуратури справу розслідує слідча група у складі прокурорів Мазовецького відділу боротьби з організованою злочинністю та корупцією Національної прокуратури у Варшаві, співробітників Агентства внутрішньої безпеки та поліції. Польське слідство у справі російської агресії проти України відкрито 28 лютого 2022 року», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що польські прокурори підтримують постійний контакт з українською прокуратурою та іншими членами спільної міжнародної слідчої групи. У рамках регулярних засідань обговорюються результати роботи членів команди та плануються наступні заходи.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Воїни 3-го полку ССО зірвали спробу росіян закріпитися поблизу Покровська

Воїни 3-го полку ССО зірвали спробу росіян закріпитися поблизу Покровська

Оператори Сил спеціальних операцій Збройних сил України провели успішну операцію неподалік Покровська, зірвавши спробу російських військ закріпитися вздовж залізничних шляхів.

Маневр, прикриття, постріл: як у 56-й бригаді готують танкові екіпажі до реального бою

Маневр, прикриття, постріл: як у 56-й бригаді готують танкові екіпажі до реального бою

У танковому батальйоні 56-ї окремої мотопіхотної Маріупольської бригади триває бойова підготовка нових екіпажів, орієнтована на злагоджені дії в умовах реального бою. Військові відпрацьовують взаємодію, маневр і підтримку одне одного безпосередньо на вогневих рубежах.

Агресор атакував Україну 69 безпілотниками, близько 40 з них — ударні Shahed

Агресор атакував Україну 69 безпілотниками, близько 40 з них — ударні Shahed

У ніч на 16 грудня російські війська здійснили масовану атаку безпілотниками по території України.

В Україні хвилина мовчання

В Україні хвилина мовчання

Згідно з указом Президента України Володимира Зеленського № 143/2022, хвилина мовчання проводиться щодня о 9:00, її оголошують у всіх засобах масової інформації.

Протягом минулої доби ворожих ударів зазнали 7 населених пунктів Харківської області

Протягом минулої доби ворожих ударів зазнали 7 населених пунктів Харківської області

Унаслідок ворожих обстрілів Харківщини пошкоджено цивільну інфраструктуру.

Внаслідок ворожого обстрілу Сумщини є загиблий і поранений

Внаслідок ворожого обстрілу Сумщини є загиблий і поранений

Протягом доби, з ранку 15 грудня до ранку 16 грудня 2025 року, російські війська здійснили майже 20 обстрілів по 11 населених пунктах у 8 територіальних громадах області.

ВАКАНСІЇ

Технік стартового і підйомно-транспортного обладнання, військовослужбовець

від 23500 до 53500 грн

Кам'янка-Бузька

Військова частина А4623

Старший стрілець

від 20100 до 120100 грн

Дніпро

128 окрема бригада Сил територіальної оборони ЗСУ

Оператор БПЛА 23 ОМБр

від 20000 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр

Інструктор-викладач у 66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Київ, Київська область

Стpілець-регулювальник

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

--- ---