ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Анджей Дуда: Польща надає Україні військову підтримку та мобілізує союзників робити те ж саме

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 5 Квітня 2023, 16:55

Польща нині є найбільшим економічним партнером України. І збереження цієї тенденції на майбутнє вважає за потрібне Президент Польщі Анджей Дуда.

Про це польський глава заявив під час офіційного візиту Президента України Володимира Зеленського до Варшави, повідомляє Канцелярія Анджея Дуди.

«Сьогодні для нас найважливішою поточною справою є допомога Україні, аби їй вдалося вигнати загарбника. Ми надаємо військову підтримку та мобілізуємо наших союзників робити це на кожному світовому форумі», — наголосив Анджей Дуда.

Він вважає, що західний напрям економічної діяльності України буде збережено.

«Ми підтримуємо Україну та її прагнення до членства в ЄС і НАТО. Під час Вільнюського саміту ми хочемо отримати гарантії безпеки для України», — підкреслив польський президент.

Нагадаємо, 5 квітня 2023 року Анджей Дуда заявив, що Польща вже передала Україні чотири винищувачі МіГ-29, ще стільки ж — доставлять найближчим часом. Крім того, його країна готова надіслати Україні ще шість таких літаків.

Читайте нас в Telegram
165 днів на позиції: поки боєць «Кубік» був на виході, у нього народилася онука

Боєць 77-ї аеромобільної Наддніпрянської бригади з позивним «Кубік», командував підрозділом, який 5,5 місяців тримав оборону.

«Спершу був шок, а тепер — тільки азарт»: колишні жінки-ув’язнені вчаться нищити ворога дронами
«Спершу був шок, а тепер — тільки азарт»: колишні жінки-ув’язнені вчаться нищити ворога дронами

Жінки-добровольці, які раніше відбували покарання, тепер опановують безпілотні комплекси в батальйоні «Шквал» 1-го штурмового полку імені Дмитра Коцюбайла.

Ворог спробував атакувати українські позиції поблизу острова Білогрудий — Генштаб ЗСУ
Ворог спробував атакувати українські позиції поблизу острова Білогрудий — Генштаб ЗСУ

Від початку доби агресор 41 раз атакував позиції Сил оборони. Понад половина бойових зіткнень припала на Костянтинівський та Покровський напрямки.

Одному заїхав ногою в обличчя і другий здався: як «Джокер» та «Мессі» голіруч поповнили обмінний фонд
Одному заїхав ногою в обличчя і другий здався: як «Джокер» та «Мессі» голіруч поповнили обмінний фонд

Бійці 425-го штурмового полку «Скеля» з позивними «Джокер» та «Мессі» в рукопашному бою взяли двох окупантів у полон.

Три доби без їжі, води та зв’язку: під Гришиним здалася у полон групу окупантів
Три доби без їжі, води та зв’язку: під Гришиним здалася у полон групу окупантів

Пілоти 1-го батальйону «Хижаки висот» 59-ї штурмової бригади безпілотних систем імені Якова Гандзюка повідомили про чергове поповнення обмінного фонду.

Сезон полювання: зенітники збивають російські дрони зі стрілецької зброї
Сезон полювання: зенітники збивають російські дрони зі стрілецької зброї

Бійці Зенітного ракетно-артилерійського дивізіону 53-ї механізованої бригади імені князя Володимир Мономаха зняли відстріл ворожих БПЛА на GoPro.

ВАКАНСІЇ
Водій – електрик

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр

Гранатометник, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Одеса, Одеська область

Командир відділення

від 50000 до 120000 грн

Дніпро

Індустіральний РТЦК та СП (Дніпро)

Водій-механік

від 23000 до 123000 грн

Вся Україна

503 ОБМП

Кухар, військовослужбовець

від 21000 до 70000 грн

Харків

Військова частина 9951 ДПСУ

Водій

від 20100 до 120000 грн

Запоріжжя

415 окремий батальон ЗСУ Запорізька Січ.

--- ---