ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Ідентифіковано військового армії рф, який під час окупації Ізюма вчинив умисне вбивство

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 30 Березня 2023, 11:39

Правоохоронці ідентифікували російського військовослужбовця, причетного до цинічного воєнного злочину. Це 26-річний уродженець Дагестану, командир бойової машини реактивного дивізіону військової частини 61899 27-ї окремої гвардійської мотострілецької бригаді 1-ї танкової армії західного військового округу зс рф. Злочинцю заочно повідомлено про підозру за фактом порушення законів та звичаїв війни, поєднаного з умисним вбивством.

Про це повідомляє Офіс Генерального прокурора України.

За даними слідства, 7 травня 2022 року російський військовий прийшов до патологоанатомічного відділення Центральної міської лікарні Піщанської Богоматері в Ізюмі. У цей час на своєму робочому місці перебували працівники, серед яких був 70-річний судово-медичний експерт, який після важкої хвороби втратив ногу та пересувався на протезі.

Окупант представився, назвав себе «племінником кадирова» та почав розмовляти зі співробітниками. Судмедексперт сказав, що вважає перебування військових російської федерації на території міста Ізюм незаконним та сказав: «Хто вас сюди кликав?».

російський військовослужбовець почав поводити себе агресивно. Він декілька раз ударив в обличчя експерта, зробив чотири постріли з автомата Калашникова у стелю.

Злякавшись, лаборантка вибігла на вулицю. Окупант наказав лікарю-патологоанатому негайно повернути її назад. Чоловік пішов за нею. Коли російський військовослужбовець та судмедексперт залишилися у кабінеті вдвох, окупант застрелив чоловіка.

Наразі вирішується питання про оголошення підозрюваного у розшук.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Президент запропонував призначити Михайла Федорова Міністром оборони України

Президент запропонував призначити Михайла Федорова Міністром оборони України

Володимир Зеленський зауважив, що Михайло Федоров глибоко займається питаннями щодо «Лінії дронів», працює дуже результативно в цифровізації державних послуг та процесів.

Хотів врятуватися у позі ембріона — ще один окупант-винахідник отримав останні фото від дрона

Хотів врятуватися у позі ембріона — ще один окупант-винахідник отримав останні фото від дрона

Оператори батальйону Signum 53-ї механізованої бригади імені князя Володимира Мономаха на Лиманському напрямку знищили значну кількість ворожого транспорту та піхоти.

«Нам в бліндаж кинули протитанкову міну» — боєць «Тоцик» про найстрашніший досвід на війні

«Нам в бліндаж кинули протитанкову міну» — боєць «Тоцик» про найстрашніший досвід на війні

Боєць 110-ї механізованої бригади імені генерал-хорунжого Марка Безручка з позивним «Тоцик» розповів, як це — сидіти під землею, чути кожен крок у кущах, працювати вдвох на позиції й приймати рішення за одну-дві секунди.

Як зброярам оформити статус резидента Defence City та які його переваги — пояснює Міноборони

Як зброярам оформити статус резидента Defence City та які його переваги — пояснює Міноборони

Оборонне відомство розповіло про порядок надання статусу резидента Defence City для підприємств оборонно-промислового комплексу, а також ключові переваги цього режиму.

П’ятеро захисників нагороджені Хрестом бойових заслуг

П’ятеро захисників нагороджені Хрестом бойових заслуг

Президент Володимир Зеленський підписав 2 січня указ №2/2026 «Про відзначення державними нагородами України».

Крайній мій бойовий вихід тривав 78 діб — медик «Баптист» воює зброєю, яку добув у бою

Крайній мій бойовий вихід тривав 78 діб — медик «Баптист» воює зброєю, яку добув у бою

Бойовий медик 80-ї десантно-штурмової Галицької бригади ДШВ ЗСУ Ігор з позивним «Баптист» розповів, що віра не заважає йому нищити ворогів.

ВАКАНСІЇ
Стpілець-регулювальник

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Зв’язківець (за контрактом ЗСУ)

від 20100 до 120000 грн

Вінниця

Вінницький РТЦК та СП

Стpілець, помічник гpанатометника, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Командир відділення, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Головний спеціаліст юридичного відділу

від 16000 до 16000 грн

Київ

Військова частина A2330

Гранатометник відділення морської піхоти

від 25000 до 125000 грн

Одеса

35 ОБрМП ім. контр-адмірала Михайла Остроградського

--- ---