Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
Міністерство закордонних справ України рішуче засуджує блокування російською федерацією ротації експертів Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ) на тимчасово окуповану Запорізьку атомну електростанцію.
російські окупаційні війська також продовжують активну мілітаризацію Запорізької АЕС та прилеглої території, розміщуючи там військову техніку та військовослужбовців.
рф грубо порушує норми міжнародного права, підриває норми ядерної та радіаційної безпеки, а також демонструє повне ігнорування резолюцій Ради керуючих МАГАТЕ, які вимагають від росії негайно вивести військову техніку і російський персонал із ЗАЕС.
Якщо росію не зупинити, її злочинні дії на українському ядерному об’єкті можуть призвести до катастрофи, масштаби якої були досі незнані для Європи.
москва має негайно розблокувати ротацію експертів МАГАТЕ та забезпечити їхнє невідкладне безпечне переміщення тимчасово окупованими територіями України до Запорізької АЕС.
Триваючі злочини рф проти цивільних ядерних об’єктів в Україні, включаючи окупацію ЗАЕС, перешкоджання роботі МАГАТЕ та створення загроз життю міжнародних експертів, вимагають невідкладної міжнародної реакції.
Закликаємо міжнародну спільноту вжити негайних кроків задля розширення санкцій проти російської державної корпорації «росатом», афілійованих з нею компаній та інституцій, а також інших ключових чинників атомної енергетики росії. Окремо наголошуємо на нагальності повного припинення співробітництва з рф в сфері ядерних технологій, а також обмеження прав і привілеїв росії в МАГАТЕ.
Розраховуємо на активні дієві зусилля Генерального директора МАГАТЕ Рафаеля Гроссі задля протидії злочинам рф.
Єдиним можливим шляхом відновлення ядерної безпеки та захищеності в Європі є негайне виведення військового і цивільного персоналу рф із ЗАЕС, її демілітаризація та відновлення контролю України.
Джерело: Урядовий Портал
Загальна кількість поранених складає 35. Під вогнем військових рф опинилися громади по всій території області.
Мріяв про військову службу з дитинства.
Головнокомандувач ЗСУ провів телефонну розмову з Верховним головнокомандувачем Об’єднаних збройних сил НАТО в Європі Алексусом Гринкевичем.
У ніч на 05 квітня (з 18:00 04 квітня) противник атакував 93 ударними БПЛА типу Shahed, «гербера», «італмас» та безпілотниками інших типів.
Загалом протягом минулої доби зафіксовано 149 бойових зіткнень, з яких 29 на Костянтинівському і 26 на Покровському напрямках.
За минулу добу армія країни агресора втратила 1180 одиниць особового складу та 2 реактивні системи залпового вогню.
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….