Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
На Житомирщині відбулось чергове засідання сесії Звягельської районної ради, під час якого начальник районної військової адміністрації Іван Туровський спільно з головою районної ради Артуром Загривим та начальником районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки полковником Олегом Куліковським вручили державні нагороди рідним та близьким загиблих Героїв.
Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять усіх тих, хто боровся за Україну і поклав на вівтар цієї боротьби своє життя.
Ордени «За мужність» ІІІ ступеня вручено сім’ям загиблих Героїв — мешканця міста Звягель, депутата районної ради Віктора Гончарука, жителя села Кашперівка Баранівської територіальної громади Юрія Панчука, мешканця міста Баранівка Дмитра Воронка, жителя села Мар’яніка Довбиської територіальної громади Максима Кукліновського, мешканця села Піщів Звягельського району Валентина Чижевського, жителя села Суховоля Піщівської територіальної громади Юрія Геруса, мешканця села Броницька Гута Городницької територіальної громади Юрія Васильчука, жителя села Несолонь Брониківської територіальної громади Романа Кокудовича та мешканця села Миколаївка Брониківської територіальної громади Сергія Ригуна.
— Герої не вмирають! Ми їх будемо пам’ятати вічно за мужність, відвагу, подвиги, проявлені в боротьбі за мир у рідній Україні. Щирі співчуття рідним і близьким наших захисників, низький уклін, безмежна вдячність та шана, — звернувся до присутніх голова Звягельської районної ради Артур Загривий. — Український народ — це неймовірна рішучість, мужність та стійкість. Війна нас згуртувала, сьогодні в усіх нас єдина мета — це перемога. Ми надихаємо весь світ. У нашій єдності — сила й незламність!
Також перед початком засідання сесії районної ради було вручено низку відзнак живим Героям. Так, за наказом Головнокомандувача Збройних Сил України генерала Валерія Залужного почесним нагрудним знаком «За сприяння війську» відзначені Микола Андрущенко та Андрій Мармалюк. А капелан 30-ї окремої механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького отець Сергій вручив церковну відзнаку — медаль «За жертовність і любов до України» — військовослужбовцю бригади Андрію Радулевичу.
Сьогодні російські війська вчинили цинічний акт тероризму після церемоній поховання на території Національного військового меморіального кладовища.
Сьогодні опівдні росіяни скинули на місто Краматорськ п’ять авіабомб. Щонайменше дві людини загинули і троє дістали поранення.
Працівники ДБР за сприяння СБУ повідомили про підозру жителю Хмельницького, який за гроші обіцяв виключати військовозобов’язаних із розшуку в системі «Оберіг».
На Гуляйпільському напрямку ворог змушений залучати до атак морських піхотинців та десантників.
Окупаційна російська армія збільшує кількість авіаційних ударів по Україні, не маючи бажаних успіхів на фронті.
Пілоти 9-го батальйону «Кайрос» 414-ї бригади безпілотних систем «Птахи Мадяра» уразили російський зенітно-ракетний комплекс «Бук-М1».
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….