ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Працюємо, аби повернути з полону усіх захисників Маріуполя та острова Зміїний — ГУР

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 13 Лютого 2023, 14:58

Частина захисників острова Зміїний так само, як і значна частина захисників Маріуполя та «Азовсталі», перебуває в російському полоні. Робота над їх поверненням додому триває.

Про це під час брифінгу в Медіацентрі «Україна-Укрінформ» з нагоди презентації циклу з трьох документальних фільмів «Воєнна розвідка України: на морі, у небі, на землі» повідомив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов, відповідаючи на питання про долю захисників Зміїного.

«Справді, частина захисників Зміїного, значна частина захисників Маріуполя та «Азовсталі» знаходяться в рашистському полоні. Триває робота над тим, щоб кожен з них повернувся додому. Ті хлопці і дівчата, які вже повернуті, зараз проходять процес реабілітації, постізоляційного супроводу і повертаються або умовно до нормального життя, на скільки ми всі можемо жити у нормальному житті зараз, або також до боротьби і далі до виконання своїх обов’язків. Тому це справді чутлива тема», — зазначив Андрій Юсов.

Представник ГУР МО України під час презентації фільмів відзначив, що важливим принципом усіх журналістів та представників кіноіндустрії є «Не нашкодь!».

«Тому що все відбувається і продовжує відбуватися в режимі реального часу, є погляд українських журналістів, українських режисерів, міжнародних ЗМІ, які документальною продукцією показують правду. Ця правда на боці України, тому що вона на боці міжнародного, гуманітарного права, на боці історичної справедливості. І разом з тим,  дуже часто не можна показувати те, що хотіли б», — додав Андрій Юсов.

Цикл з трьох документальних фільмів «Воєнна розвідка України: на морі, у небі, на землі» присвячений бойовим операціям за участю військовослужбовців ГУР МОУ у 2022 році. У стрічках використано ексклюзивні кадри роботи спецпризначенців та висвітлена операція на «Азовсталі», Харківський наступ та звільнення острова Зміїний.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
На Покровському напрямку росіяни за добу втратили 60 штурмовиків

На Покровському напрямку росіяни за добу втратили 60 штурмовиків

Минулої доби на Покровському напрямку російські загарбники втратили 16 одиниць озброєння та військової техніки.

Симулюють захоплення Куп’янську: росіяни махають прапорами в місті, яке не контролюють

Симулюють захоплення Куп’янську: росіяни махають прапорами в місті, яке не контролюють

У Куп’янську військові рф отримали команду симулювати контроль над містом, розмахуючи російськими прапорами там, де присутні їх малі групи.

Дрони, санкції та повернення викрадених росією дітей: подробиці зустрічі Президентів України та Греції

Дрони, санкції та повернення викрадених росією дітей: подробиці зустрічі Президентів України та Греції

Президент Володимир Зеленський розпочав робочий візит до Греції із зустрічі з Президентом країни Константіносом Тасуласом, щоб обговорити енергетичну підтримку України та реалізацію спільних проєктів в безпековій сфері.

У Херсоні дрон рф вдарив по цивільній автівці, є постраждалі

У Херсоні дрон рф вдарив по цивільній автівці, є постраждалі

Сьогодні, 16 листопада, близько 13:00 російські військові атакували з дрона цивільну автівку у Херсоні, внаслідок чого постраждало троє людей.

Склад БК, автівки й БПЛА: бійці «Стрікс» знищили ворожі цілі

Склад БК, автівки й БПЛА: бійці «Стрікс» знищили ворожі цілі

На Південно-Слобожанському напрямку дронарі з підрозділу «Стрікс» склад БК, два укриття росіян, дві антени, два БПЛА та дві автівки.

ВАКАНСІЇ

Фельдшер

Запоріжжя

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

Інспектор прикордонної служби

до 20100 грн

Житомир

Державна прикордонна служба України

Стрілець (до штурмового підрозділу)

від 51000 до 121000 грн

Ужгород, Закарпатська область

Командир катера(військовослужбовець)

від 30000 до 60000 грн

Одеса, Одеська область

Інженер автомобільної та бронетанкової служби, діловод

від 10000 до 15000 грн

Запоріжжя

Військова частина А3130

Технік комплексів АСУ, військовослужбовець

від 23500 до 53500 грн

Кам'янка-Бузька

Військова частина А4623

--- ---