ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Підрозділи Нацгвардії України у складі Сил оборони  виконують завдання на семи напрямках

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 23 Грудня 2022, 5:55

Про це у коментарі для Арміяinform повідомив речник Національної гвардії України полковник Руслан Музичук.

«Незважаючи на щоденні обстріли та постійні спроби противника просунутись вперед, подекуди ціною власного життя, особовий склад Національної гвардії мужньо та стійко виконує бойові завдання. На жодному із напрямків підрозділами Національної гвардії, втрат позицій не допущено. За тиждень артилерійськими підрозділами виконано близько 120 вогневих завдань з ураження живої сили, вогневих засобів та авто- та бронетехніки противника», – сказав він.

Руслан Музичук також уточнив, що на даний час підрозділи Нацгвардії у складі Сил оборони продовжують виконувати завдання з відсічі збройної агресії та відсічі наступу противника на Куп’янському, Слов’янському, Сіверському, Бахмутському, Авдіївському, Новопавлівському та Запорізькому напрямках.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Володимир Зеленський: Є результати у знищенні окупантів на Покровському напрямку

Володимир Зеленський: Є результати у знищенні окупантів на Покровському напрямку

Президент України Володимир Зеленський у вечірньому зверненні повідомив про ситуацію на Покровському напрямку.

У МЗС України назвали фейком інформацію щодо бойкоту партій в Італії

У МЗС України назвали фейком інформацію щодо бойкоту партій в Італії

Міністерство закордонних справ України заперечило існування листа, в якому Київ нібито закликав бойкотувати пропозиції представників партій «Рух 5 Зірок» та Forza Italia».

У Павлограді через атаку російських дронів загинув чоловік, ще троє людей поранені

У Павлограді через атаку російських дронів загинув чоловік, ще троє людей поранені

Через атаку безпілотниками у Павлограді загинув 55-річний чоловік. Поранення протягом дня отримали три людини.

Дрони «Гарту» б’ють по логістиці, зв’язку та укриттях противника

Дрони «Гарту» б’ють по логістиці, зв’язку та укриттях противника

Розвідувально-ударні групи БПЛА прикордонної бригади «Гарт» (1-й прикордонний загін) продовжують виявляти та знищувати ворожі цілі на Південно-Слобожанському напрямку.

Ми зміцнили компонент «петріотів» у нашій українській ППО — Президент

Ми зміцнили компонент «петріотів» у нашій українській ППО — Президент

Президент України Володимир Зеленський повідомив про виконання попередніх домовленностей з ФРГ щодо посилення української протиповітряної оборони, та анонсував подальшу роботу у цьому напрямку.

Протягом доби на фронті відбулось 95 боєзіткнень — Генштаб ЗСУ

Протягом доби на фронті відбулось 95 боєзіткнень — Генштаб ЗСУ

Загалом від початку доби відбулося 95 бойових зіткнень, з них більше третини на Покровському напрямку.

ВАКАНСІЇ

Технік служби захисту інформації в автоматизованих системах

від 51000 до 51000 грн

Запоріжжя

79 окремий батальйон 102 ОБр Сил ТрО

Санітар, Військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Радіоінженер

від 22000 до 50000 грн

Київ

412 ОББпС ЗСУ

Водій

від 20000 до 120000 грн

Краматорськ

81 ОДШБ

Навідник “ЗУ-23-2”

від 21000 до 50000 грн

Одеса

Військова частина А2238

Діловод персоналу

від 23000 до 50000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

--- ---