Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
Сьогодні, 1 грудня, об 11:00, у Military Media Center відбудеться брифінг представників Сил безпеки та оборони України щодо оперативної інформації на фронті російсько-української війни та безпекової ситуації в Україні.
У заході візьмуть участь:
• заступниця Міністра оборони України Ганна Маляр;
• заступник начальника Головного оперативного управління Генерального штабу Збройних Сил України бригадний генерал Олексій Громов;
• т.в.о. директора Департаменту планування застосування Головного управління Національної гвардії України полковник Микола Уршалович;
• речник Державної служби України з надзвичайних ситуацій полковник служби цивільного захисту Олександр Хорунжий;
• начальник Департаменту організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування Національної поліції України генерал поліції третього рангу Олексій Сергєєв;
• представник Центрального воєнно-наукового управління Генерального штабу Збройних Сил України полковник Микола Данилюк
Акредитація представників ЗМІ обов’язкова і триватиме до 18:00 30 листопада! Заявки на акредитацію надсилати на електронну адресу: [email protected] із зазначенням прізвища, імені та по батькові журналіста, назви видання, контактного телефону.
Брифінг транслюватиметься онлайн на YouTube каналі Військового телебачення України – https://www.youtube.com/channel/UCWRZ7gEgbry5FI2-46EX3jA За новинами та анонсами слідкуйте в телеграм-каналі у Military Media Center – https://t.me/militarymediacenter
Міністерство оборони України масштабує цифровий облік у війську, який дозволяє скорочувати бюрократію на всіх рівнях.
Інформація про нібито підготовку в Україні механізмів, спрямованих на мобілізацію жінок, не відповідають дійсності.
До останнього рятував життя українських захисників.
У ніч на суботу, 4 квітня, російські окупаційні війська атакували Україну 286 ударними БПЛА типу Shahed, «Гербера» та «Італмас».
Протягом минулої доби між Силами оборони та російськими загарбниками відбулося 157 бойових зіткнень.
Бойові втрати противника протягом минулої доби склали 1 110 військових, три танки та 85 артилерійських систем.
Водій кат. В, С у штурмову роту
від 20500 до 120000 грн
Кривий Ріг
Арей, окремий штурмовий батальйон
Оператор взводу радіорозвідки у 66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго
від 50000 до 120000 грн
Київ, Київська область
Бойовий медик взводу, військовослужбовець у ЗСУ
від 50000 до 120000 грн
Київ
66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….