Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
Зібрано беззаперечні докази нових злочинів проти України, вчинених керівництвом окупаційної адміністрації у захоплених районах Донеччини.
Про це повідомляє Служба безпеки України.
У ході слідчо-оперативних дій кіберфахівці СБУ викрили незаконну діяльність так званого «министра здравоохранения» терористичної організації «днр». Встановлено, що він входить до найближчого оточення ватажка терористів – пушиліна, який безпосередньо сприяв його призначенню на «міністерську посаду».
Серед основних завдань «чиновника» було поширення окупаційного режиму у медичній галузі на тимчасово окупованій території регіону.
Після початку широкомасштабного вторгнення він також організував примусове переведення на баланс підконтрольного рф «минздраву» більше ніж 20 захоплених медзакладів у Маріуполі, Волновасі та Мангуші.
За даними слідства, до незаконної діяльності «посадовець» залучив своїх підлеглих, а саме двох керівників «юридичного відділу» та завідувачку «сектору громадської служби і кадрів» псевдоміністерства.
Наразі ідентифіковано ворожих поплічників з фейкового відомства, задокументувала злочинні дії та встановила їх місця перебування. Їм повідомлено про підозру.
Боєць 77-ї аеромобільної Наддніпрянської бригади з позивним «Кубік», командував підрозділом, який 5,5 місяців тримав оборону.
Жінки-добровольці, які раніше відбували покарання, тепер опановують безпілотні комплекси в батальйоні «Шквал» 1-го штурмового полку імені Дмитра Коцюбайла.
Від початку доби агресор 41 раз атакував позиції Сил оборони. Понад половина бойових зіткнень припала на Костянтинівський та Покровський напрямки.
Бійці 425-го штурмового полку «Скеля» з позивними «Джокер» та «Мессі» в рукопашному бою взяли двох окупантів у полон.
Пілоти 1-го батальйону «Хижаки висот» 59-ї штурмової бригади безпілотних систем імені Якова Гандзюка повідомили про чергове поповнення обмінного фонду.
Бійці Зенітного ракетно-артилерійського дивізіону 53-ї механізованої бригади імені князя Володимир Мономаха зняли відстріл ворожих БПЛА на GoPro.
Навідник танкового взводу
від 30000 до 130000 грн
Одеса
35 ОБрМП ім. контр-адмірала Михайла Остроградського
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….