ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Володимир Зеленський провів нараду щодо безпеки енергопостачання

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 19 Жовтня 2022, 16:36

Під головуванням Президента України Володимира Зеленського відбулася стратегічна нарада, на якій обговорили заходи щодо ліквідації наслідків у разі виведення з ладу енергосистеми України.

Про це інформує Офіс Президента України.

Також розглядалися актуальні питання щодо безпеки на критично важливих об’єктах, які забезпечують життєдіяльність міст, селищ і сіл України, а також необхідні кроки для проходження опалювального сезону в умовах постійних обстрілів об’єктів енергозабезпечення військами країни-терориста – росії.

Водночас було обговорено сценарії можливих наслідків і моделі підтримки населення під час імовірних загроз різного ступеня небезпечності. Учасники погодили необхідні заходи на випадок відсутності електроенергії в населених пунктах.

Окремо учасники наради зупинилися на питанні співпраці з міжнародними партнерами щодо обладнання для забезпечення всіх населених пунктів, де немає електроенергії.

Президент поставив завдання оперативно створити мобільні пункти живлення для критичної інфраструктури міст, селищ і сіл.

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Пастка у три дії: дрони загнали, кулі завершили — ССО відпрацювали на Куп’янському напрямку

Пастка у три дії: дрони загнали, кулі завершили — ССО відпрацювали на Куп’янському напрямку

На Купʼянському напрямку оператори 8-го полку Сил спеціальних операцій провели успішну операцію зі зриву ворожого просування, спершу за допомогою FPV-дронів загнавши окупантів у будівлі, а потім провівши їх зачистку.

Рознесли укриття — і не дали втекти: дрони Signum влаштували сафарі на ворожих FPV-пілотів

Рознесли укриття — і не дали втекти: дрони Signum влаштували сафарі на ворожих FPV-пілотів

На Лиманському напрямку аеророзвідка батальйону «Signum» виявила та знищила укриття ворожих FPV-пілотів, після чого вполювала і мотоцикл, на якому вцілілі окупанти намагалися втекти.

«Дикі дрони»: на Хмельниччині за звання кращих «дронарів» боролися 20 підрозділів Сил оборони України

«Дикі дрони»: на Хмельниччині за звання кращих «дронарів» боролися 20 підрозділів Сил оборони України

20 команд з бойових підрозділів Сил оборони України зібралися цими вихідними у Кам’янець-Подільській фортеці аби позмагатися за звання кращих операторів безпілотних авіаційних комплексів.

Шість смартфонів не допомогли: затримано далекобійника, який коригував удари рф по Україні

Шість смартфонів не допомогли: затримано далекобійника, який коригував удари рф по Україні

Служба безпеки затримала агента фсб, який під виглядом водія міжнародних вантажних перевезень займався коригуванням російських ударів.

«Річка-невеличка, але велика перешкода для росіян» — на Новопавлівському напрямку росіян не пускає Вовча

«Річка-невеличка, але велика перешкода для росіян» — на Новопавлівському напрямку росіян не пускає Вовча

На Новопавлівському напрямку, в смузі відповідальності 37-ї окремої бригади морської піхоти, ворог дещо наростив темпи своїх атак. Проте, це все ж не та активність, яка була ще місяць тому.

Ворог 47 разів обстріляв Донеччину, одна людина загинула, десятеро поранено

Ворог 47 разів обстріляв Донеччину, одна людина загинула, десятеро поранено

Унаслідок ворожої атаки населених пунктів Донецької області пошкоджено інфраструктуру та житлові будинки.

ВАКАНСІЇ

Бухгалтер фінансової служби

від 20000 до 22000 грн

Чернівці

Військова частина 3113 НГУ

Гранатометник

від 21000 до 120000 грн

Суми

73 батальйон

Офіцер запасу ЗСУ

від 26000 до 132000 грн

Київ, Київська область

Водій, Військова частина А7290

від 20000 до 120000 грн

Лозова

Військова частина А7290

Кухар

від 25000 до 45000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

Снайпер до 23го окремого батальйону спецпризначення

від 23000 до 123000 грн

Київ

ОПБр ім. гетьмана Богдана Хмельницького

--- ---