ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Уряд поширив дію ваучерів з професійної перепідготовки на родини, які постраждали від російської агресії

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 1 Жовтня 2022, 5:35

Кабінет Міністрів України прийняв постанову «Про внесення змін до Порядку видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці». Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 30 вересня.

Нагадаємо, що ваучер — це документ, який дає особі право на перепідготовку або підготовку за іншою спеціальністю, підготовку на наступному рівні освіти, спеціалізацію, підвищення кваліфікації у закладах освіти чи у роботодавця. Видають їх в відділеннях Державного центра зайнятості.

Постановою передбачається розширення кола осіб, які мають право на отримання ваучера та визначаються додаткові документи, які можна подавати для підтвердження права на отримання ваучера.

Згідно з Постановою, право на отримання ваучерів тепер мають особи та члени їхніх сімей, щодо яких, згідно законодавства, встановлено факт позбавлення свободи внаслідок збройної агресії проти України, після їхнього звільнення. Також в разі відсутності трудової книжки або її дублікату на підтвердження трудового стажу дозволяється подання відомостей з реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування.

«Уряд зробив ще один крок для посилення соціального захисту громадян та членів їх сімей, які постраждали від російської агресії. Відтепер вони зможуть отримувати в центрах зайнятості ваучери для проходження освітніх курсів з перепідготовки, спеціалізації, підвищення кваліфікації за професіями та спеціальностями. Це сприятиме підвищенню їх конкурентоспроможності на вітчизняному ринку праці», — заявила Перший віцепрем’єр-міністр України — Міністр економіки країни Юлія Свириденко.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
На Покровському напрямку росіяни за добу втратили 60 штурмовиків

На Покровському напрямку росіяни за добу втратили 60 штурмовиків

Минулої доби на Покровському напрямку російські загарбники втратили 16 одиниць озброєння та військової техніки.

Симулюють захоплення Куп’янську: росіяни махають прапорами в місті, яке не контролюють

Симулюють захоплення Куп’янську: росіяни махають прапорами в місті, яке не контролюють

У Куп’янську військові рф отримали команду симулювати контроль над містом, розмахуючи російськими прапорами там, де присутні їх малі групи.

Дрони, санкції та повернення викрадених росією дітей: подробиці зустрічі Президентів України та Греції

Дрони, санкції та повернення викрадених росією дітей: подробиці зустрічі Президентів України та Греції

Президент Володимир Зеленський розпочав робочий візит до Греції із зустрічі з Президентом країни Константіносом Тасуласом, щоб обговорити енергетичну підтримку України та реалізацію спільних проєктів в безпековій сфері.

У Херсоні дрон рф вдарив по цивільній автівці, є постраждалі

У Херсоні дрон рф вдарив по цивільній автівці, є постраждалі

Сьогодні, 16 листопада, близько 13:00 російські військові атакували з дрона цивільну автівку у Херсоні, внаслідок чого постраждало троє людей.

Склад БК, автівки й БПЛА: бійці «Стрікс» знищили ворожі цілі

Склад БК, автівки й БПЛА: бійці «Стрікс» знищили ворожі цілі

На Південно-Слобожанському напрямку дронарі з підрозділу «Стрікс» склад БК, два укриття росіян, дві антени, два БПЛА та дві автівки.

ВАКАНСІЇ

Фельдшер, військовослужбовець

від 20000 до 50000 грн

Дніпро

Військова частина А4615

Лаборант киснедобувної станції

від 20000 до 25000 грн

Васильків

Військова частина А1789

Начальник складу, військовослужбовець

від 20000 до 100000 грн

Дніпро

Інженерний батальйон Сил ТрО ОК Схід (в/ч А4806)

Військовослужбовець, водій-заправник

від 20000 до 22000 грн

Київ

Військова частина А2788

Оператор БПЛА-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Дніпро

Косівський РТЦК та СП

Кухар, молодший інспектор прикордонної служби

від 51000 до 51000 грн

Запоріжжя

Державна прикордонна служба України

--- ---