ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

ООН досі не отримала доступу до місць утримання українських військовополонених

Важливо Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 27 Вересня 2022, 16:32

Сьогодні, 27 вересня, під час презентації нової доповіді Управління ООН з прав людини щодо України за період з 1 лютого до 31 липня 2022 року Місія ООН з прав людини в Україні повідомила, що так і не отримала доступу до місць утримання росією українських військовополонених, тоді як безперешкодно відвідувала місця інтернування російських полонених в Україні.

Про це заявила голова Моніторингової місії ООН з прав людини в Україні Матільда Богнер.

«Упродовж звітного періоду наші спеціалісти з прав людини мали безперешкодний доступ до місць інтернування військовополонених на території, яку контролює уряд України. З іншого боку, нам не було надано конфіденційного доступу до місць інтернування українських військовополонених на території, що контролюється збройними силами рф або пов’язаними збройними групами», – сказала вона.

Матільда Богнер додала, що за інформацією місії ООН для українських захисників, які перебувають у російському полоні, існують серйозні ризики щодо здоров’я та безпеки з боку окупантів.

«Вони зазнають жорстокого поводження з боку сил безпеки росії і пов’язаних з ними озброєних груп. Крім того, принижують і їх гідність. Таке поводження з українськими військовополоненими має систематичний характер як на окупованих територіях, так і в місцях інтернування в рф», – підсумувала вона.

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Пили сечу і збиралися їсти власних товаришів — російський штурмовик про свій шлях з тюрми до полону

Пили сечу і збиралися їсти власних товаришів — російський штурмовик про свій шлях з тюрми до полону

30-річний Андрій Галкін з алтайського краю рф лише вийшов із в'язниці, як співробітники поліції примусили його підписати контракт із Міноборони. На застереження, що він може перестріляти своїх, махнули рукою. Запевнили, що буде «будівельником» у тилу.

«Ворог обрав тактику війни дронів» — неподалік Оріхового небо «забруднене» великою кількістю безпілотників

«Ворог обрав тактику війни дронів» — неподалік Оріхового небо «забруднене» великою кількістю безпілотників

На Оріхівському напрямку зараз не спостерігають масштабних атак ворога. Йдуть вперед дрібні штурмові групи. Піхота окупантів переміщується по одному, максимум по двоє, в темну пору доби.

Ракетний удар по Харківщині: є загибла і 10 постраждалих, пошкоджені адмінбудівлі

Ракетний удар по Харківщині: є загибла і 10 постраждалих, пошкоджені адмінбудівлі

На Харківщині внаслідок ракетного удару росії по місту Берестин загинула 17-річна дівчинка, щонайменше 10 людей постраждали.

На Сумщині жителі знайшли ворожий дрон у себе у дворі

На Сумщині жителі знайшли ворожий дрон у себе у дворі

Мобільна група Управління вибухотехнічної служби Головного управління Національної поліції в Сумській області отримала повідомлення про виявлення небезпечного предмета.

Затримала ворожого інформатора, який допомагав рф готувати прорив на Харківщині

Затримала ворожого інформатора, який допомагав рф готувати прорив на Харківщині

Ним виявився 62-річний мешканець Ізюма, який допомагав військовому командуванню рф у підготовці наступальної операції на регіон.

«Були випадки, що КАБами сипали по своїх» — на Покровському напрямку припинилися броньовані штурми, атакують поодинокими піхотинцями

«Були випадки, що КАБами сипали по своїх» — на Покровському напрямку припинилися броньовані штурми, атакують поодинокими піхотинцями

На Покровському напрямку загальна ситуація змінилася — зменшилася кількість механізованих штурмів. Цього тижня «працює» більше ворожа піхота, атакують поодинокі групи.

ВАКАНСІЇ

Водій-електрик, військовослужбовець

від 20000 до 30000 грн

Дніпро

Комендатура військових сполучень Дніпро

Стрілець-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Дніпро

Косівський РТЦК та СП

Оператор наземних роботизованих комплексів

від 23000 до 120000 грн

Вся Україна

503 ОБМП

Водій-санітар медичного пункту (ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Київ

243 окремий батальйон Сил ТрО

Офіцер (за напрямком правоохоронної діяльності)

від 20100 до 58000 грн

Краматорськ

Донецький зональний відділ ВСП

Стрілець-помічник гранатометника

від 24000 до 124000 грн

Мукачеве, Закарпатська область

--- ---