Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
росія навмисно дезінформує щодо вивезення українського зерна, намагаючись відвести від себе провину за проблеми з продовольчою безпекою, дискредитувати Україну та мінімізувати її спротив. Про це у Twitter повідомила розвідка Міноборони Великої Британії.
«7 вересня 2022 року президент путін заявив, що лише 60 тис. тонн зерна, експортованого з України із серпня, було відправлено до країн, які розвиваються, і що більшу частину було доправлено до країн ЄС», — ідеться в повідомленні.
Як зазначили, твердження путіна не відповідають дійсності. За даними ООН, приблизно 30 % було доправлено до країн із низьким і середнім рівнем доходу в Африці, на Близькому Сході та в Азії.
«росія проводить навмисну кампанію з дезінформації, намагаючись відвести від себе провину за проблеми з продовольчою безпекою, дискредитувати Україну та мінімізувати її спротив вторгненню», — інформує розвідка.
Боєць 77-ї аеромобільної Наддніпрянської бригади з позивним «Кубік», командував підрозділом, який 5,5 місяців тримав оборону.
Жінки-добровольці, які раніше відбували покарання, тепер опановують безпілотні комплекси в батальйоні «Шквал» 1-го штурмового полку імені Дмитра Коцюбайла.
Від початку доби агресор 41 раз атакував позиції Сил оборони. Понад половина бойових зіткнень припала на Костянтинівський та Покровський напрямки.
Бійці 425-го штурмового полку «Скеля» з позивними «Джокер» та «Мессі» в рукопашному бою взяли двох окупантів у полон.
Пілоти 1-го батальйону «Хижаки висот» 59-ї штурмової бригади безпілотних систем імені Якова Гандзюка повідомили про чергове поповнення обмінного фонду.
Бійці Зенітного ракетно-артилерійського дивізіону 53-ї механізованої бригади імені князя Володимир Мономаха зняли відстріл ворожих БПЛА на GoPro.
Старший майстер, військовослужбовець
від 21000 до 23000 грн
Харків
Метрологічний центр військових еталонів ЗСУ
Військовий водій
від 55000 до 125000 грн
Слов'янськ
Батальйон спеціального призначення Донбас 18 Слов'янської бригади Національної гвардії України
водій (служба в Збройних Силах України)
від 20100 до 123000 грн
Кам'янське, Дніпропетровська область
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….