ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Google проти російського «яндекса»: правда перемагає

Публікації
Прочитаєте за: 2 хв. 2 Вересня 2022, 18:07

Нинішнє інформаційне поле рф ретельно переоране «цензурою» і покараннями за дискредитацію зс росії та «спеціальної військової операції».

Так, на федеральних каналах з’явились «слова-перевертні», а в інтернеті стоїть своєрідний firewall російського виробництва, за допомогою якого кремль намагається заблокувати непотрібну йому інформацію.

Цікаво, що всесвітній Google та російський «яндекс» по-різному відповідають на популярні запити росіян про вторгнення московії в Україну. Як це відбувається насправді, дослідило видання «Важливі історії».

– Google у відповідь на запитання «що таке денацифікація» пропонує статтю «Вікіпедії», в якій є розділ «Денацифікація як привід для вторгнення росії в Україну». «Уявлення про Україну як про неонацистську державу було відкинуте істориками та політичними спостерігачами як таке, що не відповідає дійсності», – написано в розділі.

Тим часом «яндекс» у видачі на перше місце виводить блок із відео. Одне з них пояснює значення слова та озвучує дві позиції щодо денацифікації: боротьба з націоналістичною ідеологією і прагнення кремля отримати контроль над Україною.

Події у Бучі Google показує з посиланнями на репортажі про загибель мирних жителів, у «яндекса» стоять лише статті брехливих проросійських видань.

На запит «навіщо росія розпочала війну?» Google відповідає добіркою різнопланових статей та відео з поясненням причин, засудженням війни та аналітикою. «яндекс» же показує попередження про фейки і видає тільки сайти, що виправдовують вторгнення.

Запит «соромно» досяг піку своєї популярності у березні. Google Trends показує, що після початку війни найпопулярнішим поєднанням із цим словом була фраза «Мені соромно за росію».

Половина видачі «яндекса» на цю тему – статті із заголовками типу «Соромно за що?», «Чи має бути росіянам соромно?» із головним посилом від маргарити симоньян: «Якщо вам зараз соромно за те, що ви росіяни, не хвилюйтеся, ви не росіяни».

Джерело: Центр стратегічних комунікацій SPRAVDI

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
На Київщині іноземець займався підпалами автомобілів українських військових

На Київщині іноземець займався підпалами автомобілів українських військових

У Київській області затримали іноземця, який на замовлення рф займався підпалами автомобілів українських військових.

«Перетворились на купу брухту»: наші бійці знищили російські гармати Д-30 і гаубицю «Мста-Б»

«Перетворились на купу брухту»: наші бійці знищили російські гармати Д-30 і гаубицю «Мста-Б»

У запеклих боях воїни 44-ї окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола знищили чотири російські гармати Д-30 та гаубицю 2А65 «Мста-Б».

«Крило — це вершина моєї кар’єри»: розвідник Президентської бригади розповів про нову епоху війни і технологій

«Крило — це вершина моєї кар’єри»: розвідник Президентської бригади розповів про нову епоху війни і технологій

«Крило — то вже вершина моєї військової кар’єри на сьогоднішній день», — усміхається боєць із позивним «Швед», який нині служить у розвідувальній роті Окремої президентської бригади.

Президент заслухав доповідь про ситуацію в районі Покровська і нагородив бійців 7-го корпусу ДШВ

Президент заслухав доповідь про ситуацію в районі Покровська і нагородив бійців 7-го корпусу ДШВ

Президент України Володимир Зеленський відвідав пункт управління 7-го корпусу швидкого реагування Десантно-штурмових військ ЗСУ, заслухав доповіді про ситуацію в районі Покровська та відзначив захисників нагородами — орденами Богдана Хмельницького ІІІ ступеня та «За мужність» ІІ, ІІІ ступенів.

$7000 за втечу до Молдови: ДБР затримало прикордонника, який торгував інструкціями для ухилянтів

$7000 за втечу до Молдови: ДБР затримало прикордонника, який торгував інструкціями для ухилянтів

Працівники Державного бюро розслідувань викрили прикордонника, який планував налагодити незаконну схему переправлення військовозобов’язаних через державний кордон. Правоохоронці затримали його ще на етапі перемовин із потенційним «клієнтом».

Уражено нафтохімічний завод, НПЗ у Нижньогородській області та склад ПММ окупантів

Уражено нафтохімічний завод, НПЗ у Нижньогородській області та склад ПММ окупантів

В рамках зниження воєнно-економічного потенціалу російського агресора у ніч на 4 листопада підрозділи Сил оборони України уразили низку стратегічних об'єктів ворога.

ВАКАНСІЇ

Лікар-невропатолог (військова служба)

від 25000 до 25000 грн

Харків

Державна прикордонна служба України

Фельдшер

від 20000 до 50000 грн

Київ

Військова частина А4269

Водій категорії С+ (ЗСУ) вся Україна, На контракт

від 20151 до 120151 грн

Вся Україна

116 ОМБр

Кулеметник, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Одеса, Одеська область

Старший стрілець – оператор

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр

Навідник

від 50000 до 120000 грн

Дніпро

Індустіральний РТЦК та СП (Дніпро)

--- ---