ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Як діти вінницьких захисників вчились малювати

Регіони Репортаж
Прочитаєте за: 2 хв. 11 Серпня 2022, 13:52

«Я хочу дівчинку намалювати!», «А я равлика!», «Дайте мені того тоншого пензлика, ним краще лінії виходять!» – лунає з одного боку столу. «А це що, акварель?», «А я хочу пити», «Ой, не знаю, чи буду малювати, я ще не вирішив», – доносилось з іншого. Так жваво розпочався майстер-клас із малювання у вінницькому «Міському освітньо-аналітичному центрі допомоги ветеранам АТО/ООС, їх сім’ям та сім’ям загиблих» (Ветеранський простір).

Діти вінницьких воїнів, які нині боронять країну, зібрались разом, аби в затишній дружній атмосфері провести час, познайомитись одне з одним і створити власні малюнки. Писали олівцями, гуашшю, пастеллю, акрилом та аквареллю. Заняття проводила відома вінницька художниця Наталя Жижко, яка створює свої роботи у вільний від військової служби час. Адже вона – офіцер Збройних Сил України.

– Я чудово розумію, наскільки потрібні такі заняття для дітей із родин військових, – прокоментувала кореспондентці АрміяInform майстриня. – Ці хлопчики та дівчатка і так постійно перебували у стані тривоги, коли їхні татусі та матусі перебували в тривалих відрядженнях на схід України. Сьогодні ж все стало важче в рази. Попри всі переживання, діти залишаються  відкритими до спілкування, допитливими та товариськими. А я їх не лише навчаю малювати, а й допомагаю відвертатись  від сумних думок і переживань та зануритися в чарівний світ фантазій.

Також під час майстер-класу вебдизайнерка Ірина Гуменна розповіла юним художникам про основи цифрового малюнка, показала, як можна обробляти готові роботи у фотошопі та робити презентації.

Наприкінці заняття юні митці акуратно склали свої роботи, аби показати їх рідним. Не зіпсувала позитивних емоцій й перерва через чергову повітряну тривогу, під час якої дітей організовано провели в обладнане сховище. Хлопці та дівчата із захопленням просили Наталію та Ірину зустрітись ще раз, адже тут вони вчаться не лише малювати, а й знаходять нових друзів.

Варто зазначити, що різноманітні зустрічі для родин учасників бойових дій у Ветеранському просторі відбуваються постійно. Дізнатись про дату та час їхнього проведення можна на сторінці простору у Фейсбуці.

Фото автора

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Унаслідок ворожих атак на Дніпропетровщині поранено двох людей, пошкоджено оселі

Унаслідок ворожих атак на Дніпропетровщині поранено двох людей, пошкоджено оселі

Учора, 27-го грудня, ворог атакував Нікопольський район понад шість десятків разів. Застосовував FPV-дрони та важку артилерію.

Уражено Сизранський НПЗ та низку інших об’єктів російських окупантів

Уражено Сизранський НПЗ та низку інших об’єктів російських окупантів

В рамках зниження воєнно-економічного потенціалу російського агресора у ніч на 28 грудня підрозділи Сил оборони України уразили нафтопереробний завод «Сизранський» у Самарській області рф.

«Попри всі обставини»: «Едельвейси» знищили нову партію хитрих окупантів

«Попри всі обставини»: «Едельвейси» знищили нову партію хитрих окупантів

Оператори БПЛА 10-ої окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс» виявили та ліквідували росіян, котрі намагались ховатися у хащах.

Стали відомі втрати ворожого «спецназу» гру внаслідок нещодавнього удару на Донеччині

Стали відомі втрати ворожого «спецназу» гру внаслідок нещодавнього удару на Донеччині

Командувач СБС ЗСУ майор Роберт «Мадяр» Бровді повідомив деталі удару, завданого Силами безпілотних систем на Донеччині.

Знайшли та знищили: дронарі 92-ї бригади ліквідували ворожих піхотинців

Знайшли та знищили: дронарі 92-ї бригади ліквідували ворожих піхотинців

Оператори БПЛА 92-ї окремої штурмової бригади імені Івана Сірка зменшили популяцію окупантів у своїй зоні відповідальності.

«З 60-ти залишилось двоє»: бійці «Любарту» поповнили обмінний фонд директором магазину з Сибіру

«З 60-ти залишилось двоє»: бійці «Любарту» поповнили обмінний фонд директором магазину з Сибіру

Воїни 20-ї бригади оперативного призначення «Любарт» провели успішні ударно-пошукові дії в урбанізованій місцевості, знищивши окупантів та поповнивши обмінний фонд.

ВАКАНСІЇ

Оператор БПЛА, військовослужбовець в 100 -ту бригаду ЗСУ

від 22000 до 120000 грн

Луцьк, Волинська область

Оператор протитанкового ракетного комплексу 14 ОМБр

від 23000 до 123000 грн

Володимир, Волинська область

Оператор БПЛА-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Суми

Косівський РТЦК та СП

Механік-водій 155 окремий батальйон територіальної оборони

від 21000 до 51000 грн

Степанівка, Сумська область

Механік вантажних автомобілів, військовослужбовець

від 20000 до 60000 грн

Кривий Ріг

Інгулецький ОРТЦК та СП

Помічник начальника станції радіоперешкод

від 23000 до 121000 грн

Одеса, Одеська область

--- ---