Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
У рівненському торговому центрі «Злата Плаза» розпочато виставку фотографій двох рівнян — Ростислава Шикули та Олександра Курсика, які сьогодні захищають східні кордони України та беруть безпосередню участь у бойових діях. Першими подивитися на світлини військовослужбовців прийшли їхні рідні й друзі, волонтери, журналісти, фотомитці, музейники та чимало вимушених переселенців, кому болить за долю країни.
Як зазначив організатор експозиції світлин про бойові будні своїх друзів та земляків відомий фотограф Олександр Харват, з початку повномасштабного вторгнення росії в Україну тисячі рівнян зайняли черги біля територіальних центрів комплектування й соціальної підтримки, аби стати на захист своєї країни. Серед них два нинішні військовослужбовці Збройних Сил України — автори фотографій, знятих на телефони та переданих для підготовки виставки у рідному місті.
— Фотографія має надзвичайну силу візуального сприйняття. Коли ти бачиш фото людини, та ще й особисто з нею знайомий — враження в рази сильніші. Я ініціював цю роботу, аби підтримати військових та надихнути суспільство їхнім прикладом не сидіти вдома, а ставати на захист Батьківщини, — наголосив фотограф.
Ростислав Шикула захищає свою державу у складі Повітряних Сил Збройних Сил України. До 24 лютого кандидат педагогічних наук, доцент кафедри географії й туризму Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука.
Олександр Курсик до повномасштабного вторгнення росії на українську землю — відомий журналіст, депутат Рівненської міської ради, перший заступник голови Малолюбашанської громади, а нині командир роти окремої бригади імені князя Роман Великого. Він свого часу закінчив військову кафедру та розпочав військову службу командиром взвод. Вважає себе середньостатистичним бандерівцем, який на Донбасі, щоб війна не прийшла у Рівне. Для нього стати на захист своєї сім’ї, міста, країни — це обов’язок та найвищий прояв патріотизму. Цей командир, разом із сотнею своїх підлеглих на передовій для того, щоб вбивати, знищувати й виживати заради своїх найрідніших. Він вдячний усім українцям, які допомагають армії, волонтерам, які ризикують, доправляючи все необхідне на фронт. А ще схиляє голову за кожну молитву як щит для українських воїнів.
Фотовиставка триватиме впродовж місяця в підвальному поверсі торгового центру за адресою: місто Рівне, вулиця Короленка, 1.
Фото автора
Боєць 77-ї аеромобільної Наддніпрянської бригади з позивним «Кубік», командував підрозділом, який 5,5 місяців тримав оборону.
Жінки-добровольці, які раніше відбували покарання, тепер опановують безпілотні комплекси в батальйоні «Шквал» 1-го штурмового полку імені Дмитра Коцюбайла.
Від початку доби агресор 41 раз атакував позиції Сил оборони. Понад половина бойових зіткнень припала на Костянтинівський та Покровський напрямки.
Бійці 425-го штурмового полку «Скеля» з позивними «Джокер» та «Мессі» в рукопашному бою взяли двох окупантів у полон.
Пілоти 1-го батальйону «Хижаки висот» 59-ї штурмової бригади безпілотних систем імені Якова Гандзюка повідомили про чергове поповнення обмінного фонду.
Бійці Зенітного ракетно-артилерійського дивізіону 53-ї механізованої бригади імені князя Володимир Мономаха зняли відстріл ворожих БПЛА на GoPro.
Вогнеметник у 66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго ЗСУ
від 50000 до 120000 грн
Київ, Київська область
Майстер з ремонту та обслуговування безпілотних літальних апаратів
від 50000 до 120000 грн
Покровськ
Бахмутський ОБ ТрО (Військова частина А7270)
Радіотелефоніст, військовослужбовець в 126 ОБр ТРО
від 20000 до 120000 грн
Херсон, Херсонська область
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….