ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

URC 2022 стане міжнародним стартом процесу відбудови України

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 1 Липня 2022, 6:17

Презентація проєкту Плану відновлення України відбудеться 4 липня під час Міжнародної конференції з питань реформ в Україні 2022 (URC 2022).

Про це повідомляє Кабінет міністрів України у Фейсбук.

Швейцарія спільно з Україною проведе Міжнародну конференцію з питань відновлення України 4-5 липня в Лугано.

Першочергово Швейцарія та Україна планували провести V Міжнародну конференцію з питань реформ в Україні – щорічний політичний захід високого рівня, що вже проходив у Великій Британії, Канаді, Данії та Литві. Конференції дозволяли висвітлювати прогрес реформ в Україні та обговорювати наступні пріоритети реформ. Враховуючи широкомасштабну війну росії проти України, яка розпочалася 24 лютого 2022 року, Україна та Швейцарія спільно вирішили продовжити організацію конференції, але сфокусувати увагу на більш пріоритетній у поточній ситуації темі.

Захід в Лугано було перейменовано на Конференцію з питань відновлення України. Конференція зосередиться на питаннях відновлення, які в тому числі включатимуть необхідні для цього реформи. Лугано стане унікальною можливістю для України розповісти про проєкт Плану відновлення і налагодити взаємодію з міжнародними партнерами для напрацювання оптимальної відповіді на величезні виклики.

Серед учасників Ukraine Recovery Conference більше 20 міжнародних організацій та 40 держав.

У конференції візьмуть участь Президент України Володимир Зеленський (онлайн), Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, представники Офісу Президента, Уряду України, Парламенту, бізнесу, громадянського суспільства, українські та міжнародні медіа.

Під час конференції буде визначено курс відновлення України на міжнародному рівні за сприяння Європейських держав.

Трансляція конференції доступна за посиланням: https://www.urc2022.com/

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
«Навіть роботи втомлюються»: НРК 33-ї бригади евакуював свого пошкодженого «побратима»

«Навіть роботи втомлюються»: НРК 33-ї бригади евакуював свого пошкодженого «побратима»

Один з логістичних НРК 33-ї окремої механізованої бригади отримав пошкодження під час виконання бойового завдання. Йому на допомогу вирушив інший дрон, та успішно євакуював.

На Гуляйпільському напрямку Сили оборони зупинили вісім атак ворога — Генштаб

На Гуляйпільському напрямку Сили оборони зупинили вісім атак ворога — Генштаб

Від початку доби зафіксовано 103 бойові зіткнення. Загарбники продовжують штурмувати позиції українських захисників.

Підбили екскаватор: прикордонники нищать техніку ворога на Північно-Слобожанському напрямку

Підбили екскаватор: прикордонники нищать техніку ворога на Північно-Слобожанському напрямку

Прикордонники «Шквалу»нейтралізовують ворожу техніку, зв’язок та укриття у своїй зоні відповідальності.

Зрада, запій, мобілізація з лавки і штурм без зброї: історія Івана, який здався українському FPV

Зрада, запій, мобілізація з лавки і штурм без зброї: історія Івана, який здався українському FPV

Воїни 3-ї бригади оперативного призначення НГУ «Спартан» взяли в полон окупанта, чию життєву історію можна було б назвати карикатурною, якби вона не була правдою.

Виявити й нейтралізувати: морпіхи 38-ї бригади знищують ворога поблизу Мирнограда

Виявити й нейтралізувати: морпіхи 38-ї бригади знищують ворога поблизу Мирнограда

Оператори БПЛА 38-ї окремої бригади морської піхоти імені гетьмана Петра Сагайдачного Виявляють та уражають окупантів посеред понівечиної міської забудови.

Дронарі бригади «Сталевий Кордон» знищили укриття та транспорт окупантів

Дронарі бригади «Сталевий Кордон» знищили укриття та транспорт окупантів

Прикордонники РУБпАК «Aquila» бригади «Сталевий Кордон» ліквідували низку ворожих цілей на Північно-Слобожанському та Курському напрямках

ВАКАНСІЇ

Стрілець 135 окремого батальйону

від 20000 до 120000 грн

Обухів, Київська область

Старший оператор-дешифрувальник

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Оператор ПК, військовослужбовець

від 21000 до 51000 грн

Дрогобич

Військова частина А1546

Кухар, військовослужбовець

від 21000 до 21000 грн

Київ

Військова частина 3078 НГУ

Офіцер запасу ЗСУ

від 23000 до 130000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Стрілець-снайпер

від 20000 до 120000 грн

Рівне, Рівненська область

--- ---