Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
Випускник Селкірк-коледжу (Канада) Олександр Чупак під час круглого столу на тему «Російсько-українська війна в контексті конфліктів світу», що відбувся в АрміяInform, розповів, як відбилася російсько-українська війна на економіці та коли чекати глобальну економічну кризу у світі.
“Продовольча проблема стала однією з перших глобальних тривог, на яку звернув увагу бюрократичний інтернаціонал в особі ООН після російського вторгнення. Вже в березні була відмічена загроза голоду в Африці та на Близькому Сході, бо понад 20 млн тонн українського зерна, близько половини з якого призначалася для потреб Всесвітньої продовольчої програми ООН, опинилися заблокованими в українських портах.
Раптом виявилося, що Україна грає важливу роль у глобальній економічній системі, від якої залежить продовольча безпека багатьох країн. Багато років росія та інші великі геополітичні гравці намагалися приховати цей факт.
Російське вторгнення спричинило глобальні перебої в постачанні продовольства та енергетики. Через російсько-українську війну 47 млн людей опиняться під загрозою голоду. Війна одночасно чинить миттєвий і довгостроковий вплив на глобальному ринку. З перших тижнів морські підвезення із Чорного моря припинилися, а з портів росії зменшилися в обсягах. Це суттєво збільшило витрати сторін прямо залежних від постачання з боку учасників війни. Одразу за продовольством значно зросли ціни на добриво. Очікується, що внаслідок відмови від використання російських добрив у багатьох країнах знизиться врожайність.
Бажаючи гарантувати продовольчу безпеку й контролювати ціни, чимало країн змушені вводити експортні обмеження. Такі як Індія — великий виробник пшениці. Зростання цін на продовольство тісно пов’язане з енергетичним ринком, вартістю палива, природного газу як компонентів добрив.
Економіки, що розвиваються, які досі перебувають у негативних наслідках пандемії, зазнають дестабілізації через девальвацію валюти.
Війна показала, що Україна є суб’єктом світової політики в безлічі вимірів: продовольчому, військовому, безпековому, політичному, економічному та багатьох інших. І як війна в Україні колись привела до кінця Речі Посполитої, так і сьогодні руйнується глобальний порядок усього світу, що може мати катастрофічні наслідки”.
Президент України нагородив «Хрестом бойових заслуг» трьох бійців 93 окремої механізованої бригади Холодний Яр, які 224 дні тримали позицію на Костянтинівському
Міністерство оборони України масштабує цифровий облік у війську, який дозволяє скорочувати бюрократію на всіх рівнях.
Інформація про нібито підготовку в Україні механізмів, спрямованих на мобілізацію жінок, не відповідають дійсності.
До останнього рятував життя українських захисників.
У ніч на суботу, 4 квітня, російські окупаційні війська атакували Україну 286 ударними БПЛА типу Shahed, «Гербера» та «Італмас».
Протягом минулої доби між Силами оборони та російськими загарбниками відбулося 157 бойових зіткнень.
Розвідник-далекомірник 155 окремий батальйон територіальної оборони
від 23000 до 53000 грн
Степанівка, Сумська область
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….