ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

«Велика двадцятка» має продемонструвати свою чітку позицію щодо російської агресії – Володимир Зеленський

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 27 Травня 2022, 17:59

Держави-партнери надають Україні значну підтримку в боротьбі з російським вторгненням, і «Велика двадцятка» на саміті восени має продемонструвати свою чітку позицію щодо політики країни-агресора. Про це сказав Президент України Володимир Зеленський під час онлайн-зустрічі в аналітичному центрі Foreign Policy Community of Indonesia.

Він зазначив, що через війну дефіцит держбюджету України щомісяця становить 5 млрд дол. США, і країни-партнери надають нашій державі значну фінансову допомогу.

«Сьогодні нам допомагають покривати (дефіцит бюджету. – Ред.) наші партнери: Європейський Союз, окремо на двосторонньому рівні – країни, які не входять у ЄC, Сполучені Штати Америки, Канада, Австралія та багато інших партнерів. Також фінансові інституції, такі як Міжнародний валютний фонд. І це велика робота», – сказав Володимир Зеленський.

Глава держави додав, що в низці країн створено фонди допомоги вимушеним переселенцям з України.

Володимир Зеленський також повідомив, що прийняв запрошення Президента Індонезії Джоко Відодо взяти участь у саміті «Великої двадцятки», який має відбутися восени.

Він висловив переконання, що на цій зустрічі G20 будуть представлені лише держави-партнери, а не окупанти.

Президент наголосив, що заради завершення війни в Україні всі демократичні сили у світі мають об’єднати свої зусилля для тиску на Росію.

«Війна, яка триває сьогодні у центрі Європи, повинна закінчитися. І тут потрібне об’єднання всіх сил. Об’єднання не тільки зброї – всіх політиків, дипломатії та великих економік світу. Щоб не підтримувати Російську Федерацію, її бізнес, не підтримувати з нею торгівлю, будь-які відносини, допоки вони не зупинять свою агресивну політику», – сказав Володимир Зеленський.

Глава держави переконаний, що «Велика двадцятка» має дати чітку оцінку агресивній політиці Росії.

«Я думаю, «двадцятка» повинна поставити крапку в цьому напрямку. Принаймні висловити свою чітку позицію щодо підтримки України», – резюмував Президент.

Джерело: Офіційне інтернет-представництво Президента України

Читайте нас в Telegram
Військова історія в почесних найменуваннях: 45-та окрема артилерійська бригада імені генерала Мирона Тарнавського
Військова історія в почесних найменуваннях: 45-та окрема артилерійська бригада імені генерала Мирона Тарнавського

Почесні найменування пов’язують сучасні військові частини з видатними діячами, місцевостями чи визначними подіями української історії.

Перехоплювач Sting збив два ворожих «Шахеди» на відстані 500 км
Перехоплювач Sting збив два ворожих «Шахеди» на відстані 500 км

Встановлено абсолютний світовий рекорд— боєць підрозділу Bulava Президентської бригади збив два ворожих «Шахеди» на відстані 500 км.

Командири зс рф погрожують розправою своїм бійцям — перехоплення ГУР
Командири зс рф погрожують розправою своїм бійцям — перехоплення ГУР

Воєнна розвідка перехопила розмову російського командира з підлеглими штурмовиками в якій — суцільні погрози розправи за відмову виконувати наказ іти в атаку.

Ворог 13 разів атакував на Костянтинівському напрямку — Генштаб ЗСУ
Ворог 13 разів атакував на Костянтинівському напрямку — Генштаб ЗСУ

Від початку доби кількість атак агресора по всьому фронту становить 55.

Дронарі СБС нанесли ураження по «Куйбишев Азот» у Тольятті
Дронарі СБС нанесли ураження по «Куйбишев Азот» у Тольятті

Оператори 1-го центру СБС нанесли удар по «КуйбишевАзот» у Тольятті.

Не об’єкт, а гравець: нова геополітична реальність України
Не об’єкт, а гравець: нова геополітична реальність України

Україна сьогодні — це не просто країна, яка обороняється. Це держава, яка змінює правила гри.

ВАКАНСІЇ
Майстер ремонтної майстерні БПЛА

від 21000 до 60000 грн

Вся Україна

43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила

Снайпер

від 51000 до 120000 грн

Запоріжжя

79 окремий батальйон 102 ОБр Сил ТрО

Технік автоматизованих систем управління

від 21000 до 24000 грн

Чоп

Державна прикордонна служба України

Медсестра в ЗСУ

від 21000 до 51000 грн

Львів

Львівський РТЦК та СП м.Жовква

Водій – електрик – молодший спеціаліст, Водій

від 20000 до 50000 грн

Старокостянтинів, Хмельницька область

Інспектор прикордонної служби (військова служба)

від 25000 до 25000 грн

Черкаси

Державна прикордонна служба України

--- ---