ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Тактична медицина: знання, які врятують тебе або когось

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 22 Травня 2022, 11:32

За сприяння Львівського центру надання послуг учасникам бойових дій та волонтерських медичних організацій проводяться тренінги з тактичної медицини. В умовах сьогодення вкрай важливо вміти правильно діяти та надавати догоспітальну допомогу. Цей тренінг був організований для всіх охочих, а також його відвідали члени сімей захисників, які боронять Україну.

Зокрема медик-волонтер Олександр, який має неабиякий досвід у цивільній та військовій тактичній медицині, свій тренінг розпочав з теоретичної частини, яка містила відпрацювання умовних ситуацій, що дозволить розвивати вміння швидко ухвалювати рішення, розподіляти обов’язки, координуватись, діяти у команді.

– Сьогодні ми провели заняття згідно з протоколом Tactical Combat Casualty Care. Цей  курс тактичної допомоги є ефективним в наданні допомоги пораненим під час бойових дій,  також його можна застосовувати у мирному житті під час надання допомоги тим, хто її потребує, – розповідає медик-волонтер Олександр.

 

Практична сторона тренінгу допомогла  всім учасникам відчути на власному прикладі ті емоції, під час яких людина усвідомлює, що від її дій та відповідальності залежить життя іншої людини.

– Сьогодні такий час, що в нас в житті багато екстремальних ситуацій, і тут я набула певних навичок, як діяти саме в таких ситуаціях, і це може мені допомогти, –  поділилася враженнями одна з слухачок тренінгу пані Людмила.

Під час відпрацювання елементів первинної медичної допомоги  всі по черзі відпрацьовували дії при кровотечах, зокрема накладання турнікета, дії  при важких травмах грудної клітини, опіках та переломах. Також вчилися адаптувати підручні засоби для надання першої допомоги.

Фото автора

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
«Засідка з FPV, кулеметами та РПГ» — бійці «Сили Свободи» показали пекельну рятувальну операцію

«Засідка з FPV, кулеметами та РПГ» — бійці «Сили Свободи» показали пекельну рятувальну операцію

Українські захисники з бригади «Рубіж» поділилися спогадами про одну з найпекельніших операцій з порятунку поранених побратимів.

«Небагато запасів зброї та їжі, зате прапор у кожного» — на Новопавлівському напрямку нищать одноразових прапороносців

«Небагато запасів зброї та їжі, зате прапор у кожного» — на Новопавлівському напрямку нищать одноразових прапороносців

На Новопавлівському напрямку з літа тривають безперервні бої. Головна задача російських штурмовиків — «просочитися» крізь бойові порядки Сил оборони і — встановити прапор.

«Данська модель» в дії: Україна та Данія планують спільне виробництво зброї

«Данська модель» в дії: Україна та Данія планують спільне виробництво зброї

Міністр оборони України Денис Шмигаль та Міністр промисловості Данії Мортен Бьодсков обговорили реалізацію підписаного напередодні Меморандуму, який передбачає створення спільних оборонних виробництв на території Данії та запуск демонстраційного хабу для українських безпекових рішень.

82 вильоти, 7 збитих цілей і жодної помилки: як пілот «Masked» тримає небо України

82 вильоти, 7 збитих цілей і жодної помилки: як пілот «Masked» тримає небо України

Військовий льотчик бригади тактичної авіації на псевдо «Masked», на рахунку якого 82 бойові вильоти, сім знищених повітряних цілей та 15 уражених наземних об’єктів, розповів про свою бойову рутину, найпам’ятнішу операцію та мотивацію, що тримає його в небі.

Коли досвід перемагає технології: «Ігла» знищила новітню російську ракету

Коли досвід перемагає технології: «Ігла» знищила новітню російську ракету

Військовослужбовці повітряного командування «Захід» продемонстрували злагодженість і високу майстерність, 5 жовтня знищивши ворожу крилату ракету Х-101 за допомогою переносного зенітно-ракетного комплексу «Ігла».

Метр лівіше, метр правіше — і ніхто не тікає: артилеристи показали філігранну роботу по ворогу

Метр лівіше, метр правіше — і ніхто не тікає: артилеристи показали філігранну роботу по ворогу

Артилеристи 28-ї окремої механізованої бригади оприлюднили кадри знищення російської піхоти.

ВАКАНСІЇ

Робота/Військовослужбовець ЗСУ/Ужгород, Закарпатська обл/Без досвіду

від 20100 до 120000 грн

Ужгород, Закарпатська область

Моторист-механік, військовослужбовець

від 25000 до 55000 грн

Одеса

Флотилія ВМС ЗСУ

Аналітик пункту управління артилерійською розвідкою

від 21000 до 50000 грн

Вся Україна

43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила

Стрілець

від 20000 до 120000 грн

Запоріжжя

112 окремий батальйон 110 ОБрТрО

Стрілець-помічник гранатометника, Військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Механік-водій 155 окремий батальйон територіальної оборони

від 21000 до 51000 грн

Степанівка, Сумська область

--- ---