ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Пропагандисти рф знову підняли тему обстрілу маріупольської лікарні

Прочитаєте за: 2 хв. 5 Квітня 2022, 11:08

У російських так званих засобах масової інформації триває брехлива кампанія щодо перекладання відповідальності за масові вбивства під Києвом на плечі українських спецслужб.

Звісно ж, доказів у кремлі немає і бути не може. Тому росіяни вигадують та проводять якісь незграбні аналогії із попередніми подіями.

Так, днями головний рупор російської пропаганди володимир соловйов прирівняв жахливі знімки сотень закатованих людей в Бучі до чергового фейку, як й обстріл маріупольського пологового будинку. Він навіть «свідків» знайшов.

Зокрема у своєму Telegram-каналі брехливий журналіст написав, що за словами блогерки Маріанни Підгурської, яка саме перебувала у пологовому, бомбардування не було, а її знімки використали для створення фейків.

У Центрі протидії дезінформації при РНБО України повідомили, що все це є абсолютною нісенітницею і невдалою спробою виправдати фашистські дії окупантів. Адже насправді у своєму відеозверненні дівчина сказала зовсім інше.

— Авіаудару ніхто з жінок у пологовому не чув. Було чути лише вибухи. Я — аполітична і дозволу на зйомку не давала, — повідомила Маріанна Підгурська.

Варто нагадати, що ще 10 березня в російських ЗМІ була інформація про те, що пологовий будинок №1 бомбардували, оскільки там нібито дислокувався полк «Азов». Насправді ж війська рф бомбили лікарню №3, яка також має пологовий будинок і дитячу поліклініку. Тож вже тоді в кремлі брехали і продовжують далі створювати свої фейкові новини.

Отже, як побачив увесь світ і це доводять й слова Маріанни, звичайні люди в пологовому будинку були і, на жаль, жертви як в Маріуполі, так й під Києвом підтверджують звірські наміри російських нелюдів щодо нашого народу.

Довіряємо лише офіційним джерелам інформації й відправляємо російських журналістів уже відомим маршрутом…

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
165 днів на позиції: поки боєць «Кубік» був на виході, у нього народилася онука
165 днів на позиції: поки боєць «Кубік» був на виході, у нього народилася онука

Боєць 77-ї аеромобільної Наддніпрянської бригади з позивним «Кубік», командував підрозділом, який 5,5 місяців тримав оборону.

«Спершу був шок, а тепер — тільки азарт»: колишні жінки-ув’язнені вчаться нищити ворога дронами
«Спершу був шок, а тепер — тільки азарт»: колишні жінки-ув’язнені вчаться нищити ворога дронами

Жінки-добровольці, які раніше відбували покарання, тепер опановують безпілотні комплекси в батальйоні «Шквал» 1-го штурмового полку імені Дмитра Коцюбайла.

Ворог спробував атакувати українські позиції поблизу острова Білогрудий — Генштаб ЗСУ
Ворог спробував атакувати українські позиції поблизу острова Білогрудий — Генштаб ЗСУ

Від початку доби агресор 41 раз атакував позиції Сил оборони. Понад половина бойових зіткнень припала на Костянтинівський та Покровський напрямки.

Одному заїхав ногою в обличчя і другий здався: як «Джокер» та «Мессі» голіруч поповнили обмінний фонд
Одному заїхав ногою в обличчя і другий здався: як «Джокер» та «Мессі» голіруч поповнили обмінний фонд

Бійці 425-го штурмового полку «Скеля» з позивними «Джокер» та «Мессі» в рукопашному бою взяли двох окупантів у полон.

Три доби без їжі, води та зв’язку: під Гришиним здалася у полон групу окупантів
Три доби без їжі, води та зв’язку: під Гришиним здалася у полон групу окупантів

Пілоти 1-го батальйону «Хижаки висот» 59-ї штурмової бригади безпілотних систем імені Якова Гандзюка повідомили про чергове поповнення обмінного фонду.

Сезон полювання: зенітники збивають російські дрони зі стрілецької зброї
Сезон полювання: зенітники збивають російські дрони зі стрілецької зброї

Бійці Зенітного ракетно-артилерійського дивізіону 53-ї механізованої бригади імені князя Володимир Мономаха зняли відстріл ворожих БПЛА на GoPro.

ВАКАНСІЇ
Стрілець

від 20000 до 130000 грн

Київ

67 ОМБр ДУК

Гранатометник

від 40000 до 120000 грн

Житомир

1 ОБрСпП ім. Івана Богуна

Інспектор прикордонної служби (1 прикордонний загін)

від 25000 до 125000 грн

Рівне, Рівненська область

Командир гармати (артилерія, ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

Водій до військової частини А1836

від 21000 до 51000 грн

Миколаїв, Миколаївська область

Такелажник, військовослужбовець

від 22000 до 22000 грн

Київ

Військова частина А2788

--- ---