ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Важливо фіксувати всі  факти військових злочинів окупантів

Армія і суспільство
Прочитаєте за: 2 хв. 2 Квітня 2022, 15:03

Багато з тих громадських активістів Одеси, хто в мирний час займався просвітницькою роботою, нині перебувають у лавах Збройних Сил України і захищають країну від російських окупантів. Серед них і керівник Південного міжрегіонального відділу Українського інституту національної пам’яті Сергій Гуцалюк. У перші дні широкомасштабного вторгнення росії він приєднався до одного з підрозділів і виконує бойові завдання на південному напрямку оборони. Проте Сергій не забуває і про свої обов’язки керівника Південного міжрегіонального відділу УІНП. Під час нашої зустрічі він розповів, що, перебуваючи на передовій,  має можливість безпосередньо фіксувати злочини, які чинять російські загарбники на українській землі.

— Кожного дня ми разом із товаришами стикаємося з фактами військових злочинів окупантів, порушення ними всіх можливих гуманітарних та навіть людських норм, — розповів Сергій. — Тому вважаю необхідним ретельно фіксувати всі наслідки їхніх варварських дій, щоб потім вони служили доказом  злочинної діяльності  росії у відповідних міжнародних судах. Окупанти безжально вбивають цивільних людей, дітей, руйнують мирні міста, церкви, історичні пам’ятки, займаються мародерством і насильством. Зі свого боку докладу максимум зусиль, щоб усіляко інформувати українську громадськість та  наших міжнародних партнерів про злочини  рашистських окупантів.

Під час російсько-української війни Південний філіал Українського інституту національної пам’яті створив відеопроєкт щодо відродження історичної правди про національно-визвольну боротьбу українців, який презентували для представників ветеранської і волонтерської спільноти Одещини та родин загиблих Героїв війни за Незалежність України.  Він об’єднує три фільми:  «Український Південь», «Південь без міфів» та «Діалоги про війну». В їх основу ввійшли історичні факти, архівні документи, наукові дослідження, свідчення очевидців. Цей відеопроєкт здобув широку популярність не тільки серед українців, а й міжнародної спільноти, наших іноземних партнерів. Повномасштабне вторгнення московії і героїчний національний спротив українців дали багато додаткового матеріалу для продовження проєкту.

— Ми вже розпочати роботу щодо збору матеріалів для фільмів із робочими назвами «Історичні передумови незламності українців» та «Військова агресія росії проти України — злочин проти людяності  та  міжнародних норм», — поділився планами Сергій Гуцалюк.  — Вони також будуть зроблені на основі реальних подій, фактів, свідчень очевидців, відповідних фото- та відеоматеріалів. Сподіваємося, що до нашої роботи долучаться інші представники УІНП, звичайні небайдужі патріоти, які наразі перебувають у районах бойових дій і мають можливість фіксувати всі злочини окупантів, збирати докази їх ганебних вчинків.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
На Харківщині внаслідок удару рф постраждали п’ять осіб, серед яких одна дитина

На Харківщині внаслідок удару рф постраждали п’ять осіб, серед яких одна дитина

Внаслідок атаки російських ударних безпілотників по Чугуївщині Харківської області постраждали щонайменше п’ятеро місцевих мешканців

Сили оборони уразили склад зберігання ворожих БПЛА

Сили оборони уразили склад зберігання ворожих БПЛА

Минулої доби українські війська атакували два райони зосередження російських окупаційних військ.

Противник атакував Україну ракетою Х-31 та 118 БПЛА — Повітряні Сили ЗСУ

Противник атакував Україну ракетою Х-31 та 118 БПЛА — Повітряні Сили ЗСУ

У ніч на неділю, 12 жовтня, російські окупаційні сили запустили по Україні одну ракету та 118 ударних безпілотників.

В Україні хвилина мовчання

В Україні хвилина мовчання

Згідно з указом Президента України Володимира Зеленського № 143/2022, хвилина мовчання проводиться щодня о 9:00, її оголошують у всіх засобах масової інформації.

Внаслідок ворожого удару по Херсонщині загинули дві людини, ще п’ятеро постраждали

Внаслідок ворожого удару по Херсонщині загинули дві людини, ще п’ятеро постраждали

Протягом минулої доби російські окупанти били по Херсонщині авіацією, ударними безпілотниками та артилерією, внаслідок чого є жертви серед цивільного населення.

У Чугуєві росіяни завдали удару по закладу освіти

У Чугуєві росіяни завдали удару по закладу освіти

У ніч на неділю, 12 жовтня, Чугуїв Харківської області зазнав ворожої атаки.

ВАКАНСІЇ

Гранатометник

від 20100 до 120100 грн

Дніпро

128 окрема бригада Сил територіальної оборони ЗСУ

Навідник

від 20000 до 25000 грн

Київ

Військова частина А4682

Стрілець – Військовослужбовець

від 20100 до 120000 грн

Біла Церква

Троїцький ТЦК та СП

Водій – механік МТЛБ

від 25000 до 125000 грн

Вся Україна

22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр

Водій кат. B, C, СЕ, D, військовослужбовець

від 21500 до 51500 грн

Кам'янка-Бузька

Військова частина А4623

--- ---