ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Ветеранський фонд допомагатиме українським захисникам та їхнім родинам – вимушеним переселенцям – Лапутіна 

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 31 Березня 2022, 21:16

У період дії воєнного стану в Україні державна установа «Український ветеранський фонд» надаватиме підтримку ветеранам війни, членам їхніх сімей та родинам загиблих Захисників і Захисниць щодо інтеграції їх на нових місцях проживання.

Про це заявила міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна.

Вона нагадала, що Фонд був створений за ініціативи команди Мінветеранів з метою підтримки спроможностей Міністерства щодо реалізації державної ветеранської політики, зокрема, у наданні фінансування сучасним проєктам, спрямованим на підтримку ветеранів та членів їхніх сімей.

«Проте наразі Україна протистоїть повномасштабний російській збройній агресії, ведуться бойові дії, і ми розуміємо, що Фонд має також працювати на нашу перемогу. І залучатись до проєктів, які будуть сприяти, у тому числі, допомозі родинам загиблих Воїнів, взагалі допомозі родинам наших Захисників та Захисниць, які переселились в інші населені пункти», – зазначила міністр.

За словами Лапутіної, вже сформовані Наглядова рада УВФ та керівництво Фонду, наразі ведуться активні роботи над започаткуванням основних напрямків діяльності установи.

«І як тільки будуть відкриті рахунки, ми будемо просити наших міжнародних наших партнерів, національних донорів долучитись до Фонду, перераховувати туди кошти, щоб ми могли спрямовувати їх на основні напрями діяльності», – додала міністр.

Читайте нас в Telegram
165 днів на позиції: поки боєць «Кубік» був на виході, у нього народилася онука
165 днів на позиції: поки боєць «Кубік» був на виході, у нього народилася онука

Боєць 77-ї аеромобільної Наддніпрянської бригади з позивним «Кубік», командував підрозділом, який 5,5 місяців тримав оборону.

«Спершу був шок, а тепер — тільки азарт»: колишні жінки-ув’язнені вчаться нищити ворога дронами
«Спершу був шок, а тепер — тільки азарт»: колишні жінки-ув’язнені вчаться нищити ворога дронами

Жінки-добровольці, які раніше відбували покарання, тепер опановують безпілотні комплекси в батальйоні «Шквал» 1-го штурмового полку імені Дмитра Коцюбайла.

Ворог спробував атакувати українські позиції поблизу острова Білогрудий — Генштаб ЗСУ
Ворог спробував атакувати українські позиції поблизу острова Білогрудий — Генштаб ЗСУ

Від початку доби агресор 41 раз атакував позиції Сил оборони. Понад половина бойових зіткнень припала на Костянтинівський та Покровський напрямки.

Одному заїхав ногою в обличчя і другий здався: як «Джокер» та «Мессі» голіруч поповнили обмінний фонд
Одному заїхав ногою в обличчя і другий здався: як «Джокер» та «Мессі» голіруч поповнили обмінний фонд

Бійці 425-го штурмового полку «Скеля» з позивними «Джокер» та «Мессі» в рукопашному бою взяли двох окупантів у полон.

Три доби без їжі, води та зв’язку: під Гришиним здалася у полон групу окупантів
Три доби без їжі, води та зв’язку: під Гришиним здалася у полон групу окупантів

Пілоти 1-го батальйону «Хижаки висот» 59-ї штурмової бригади безпілотних систем імені Якова Гандзюка повідомили про чергове поповнення обмінного фонду.

ВАКАНСІЇ
Командир протитанкового взводу

від 55000 до 130000 грн

Ужгород

68 ОЄБр ім. Олекси Довбуша

Бойовий Медик Підрозділу

від 20000 до 120000 грн

Обухів, Київська область

Кулеметник

від 21000 до 121000 грн

Покровськ

107 ОБТРО м. Маріуполь

Викладач циклової комісії радіотехнічного забезпечення (польотів)

від 27000 до 52000 грн

Васильків, Київська область

Навідник

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Стрілець

від 20000 до 120000 грн

Черкаси

Військова частина А3177

--- ---