Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
В умовах агресії, що зростає з боку ворога, бригада «Холодний Яр» поступово входить в активну фазу тренувань, попри складні погодні умови.
Як повідомляє пресслужба бригади, протидиверсійний резерв холодноярців тренувався відбивати умовний напад ворожої диверсійно-розвідувальної групи.
«За легендою навчань, ДРГ противника атакує контрольно-пропускний пункт бригади, а також намагається взяти під контроль зупинку в смт Черкаському на Дніпропетровщині в безпосередній близькості до території частини. Протидиверсійна група холодноярців за допомогою БРДМ-2 дає відсіч силам ворога», — йдеться в повідомленні.
Окрім того, розпочалася індивідуальна підготовка бійців-строковиків.
На загальновійськовому полігоні смт Черкаського із солдатами провели заняття з вогневої підготовки. Військовослужбовці розбирали та збирали автомат та вчилися швидко заряджати магазин до нього. Інструктори та керівники на навчальних місцях вчили солдатів звикати до зброї, правил поводження під час бою, а також слідкували за правильністю виконання нормативів.
Почесні найменування пов’язують сучасні військові частини з видатними діячами, місцевостями чи визначними подіями української історії.
Протягом місяця було вбито чи важко поранено 35 300 окупантів та уражено 151 200 різноманітних цілей.
Оборонне відомство готує ряд рішень за підсумками наради Президента України Володимира Зеленського з Міністром оборони Михайлом Федоровим.
Оператори батальйону безпілотних систем «Вартові» 36-ї бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського показали успішні влучання.
Оператори 2-го батальйону безпілотних систем 1-го штурмового полку імені Дмитра Коцюбайла виграли перегони у російських штурмовиків.
Електрик-дизеліст у 40 ОАБр ім. Великого князя Вітовта
від 20100 до 50100 грн
Первомайськ (Миколаївська обл.)
Третій відділ Первомайського РТЦК та СП
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….