ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Україна за два кроки до топ-20 країн з найпотужнішими арміями світу

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 3 Лютого 2022, 13:06

Згідно з рейтингом найпотужніших армій світу, що склала міжнародна компанія Global Firepower, українські ЗС посіли 22-ге місце серед 140 інших країн.

Загальна наявна військова міць України за останній рік піднялася на три позиції. У 2022 році Індекс сили (PowerIndex) України становить 0,3266 і розташований у рейтингу між Тайванем і Канадою, чий Індекс сили — 0,3215 і 0,3601 відповідно.

Для підрахунку цього індексу перевіряють понад 50 чинників, серед яких військова могутність, фінансові можливості й матеріально-технічний потенціал. При цьому оцінка в 0,0000 вважається «ідеальною».

На першому місці традиційно залишаються США.

Індекс Global Firepower — це рейтинг, який складається з 2006 року та охоплює 140 країн світу. Він ґрунтується на базі понад 50 індивідуальних чинників, які формують рейтинг країни.
Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
До ЗСУ передали 100 тонн продукції підприємства, підконтрольного російським власникам

До ЗСУ передали 100 тонн продукції підприємства, підконтрольного російським власникам

Прокурори Чернігівщини забезпечили вилучення і передачу для потреб ЗСУ понад 100 тонн продукції підприємства, пов’язаного з резидентами рф та Білорусі.

Небо над Лиманом стало чистіше: Signum зменшив популяцію ворожих БПЛА

Небо над Лиманом стало чистіше: Signum зменшив популяцію ворожих БПЛА

На Лиманському напрямку дронарі підрозділу SIGNUM зі складу 53 ОМБр імені князя Володи́мира Монома́ха на регулярній основі перешкоджають ворогу вести розвідку дронами.

Коаліція охочих посилює безпекову підтримку України — Президент

Коаліція охочих посилює безпекову підтримку України — Президент

Україна продовжує формувати систему довгострокових безпекових гарантій разом із міжнародними партнерами. Про це повідомив Президент Володимир Зеленський після чергового засідання Коаліції охочих — формату, який зміцнює обороноздатність України сьогодні і визначає її безпеку в майбутньому.

«Один залп — і „осине гніздо“ вибухнуло»: історія командира РСЗВ «Град» із 46-ї бригади ДШВ

«Один залп — і „осине гніздо“ вибухнуло»: історія командира РСЗВ «Град» із 46-ї бригади ДШВ

Сержант із позивним «Денчик» прийшов у військо в перші дні російського вторгнення і пройшов шлях від навідника до командира бойової машини «Граду». За плечима — десятки бойових виходів і участь у найважчих боях на Курахівському напрямку.

Ошукала воїнів від імені благодійного фонду: жінку засуджено до 3 років ув’язнення

Ошукала воїнів від імені благодійного фонду: жінку засуджено до 3 років ув’язнення

Прокурори Франківської окружної прокуратури Львова в суді довели вину 24-річної жінки з Закарпаття, яка видавала себе за представницю благодійного фонду та виманювала гроші у військовослужбовців.

«ППОцид» триває: дронарі Nemesis знищили два «Тори» і новітній «Бук-М3»

«ППОцид» триває: дронарі Nemesis знищили два «Тори» і новітній «Бук-М3»

Оператори 412-ї бригади Nemesis Сил безпілотних систем продовжують вибивати російську протиповітряну оборону на своїй ділянці фронту. Бійці батальйону Asgard провели результативну операцію, знищивши одразу три зенітні ракетні комплекси противника.

ВАКАНСІЇ

Медична сестра, анестезист відділення анестезіології, реанімації та інтенсивної терапії

від 20000 до 120000 грн

Десна (Чернігівська обл.)

Військова частина А4302

Механік авто

від 20100 до 120000 грн

Вся Україна

77 ОАеМБр ДШВ ЗС України

Водій-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Дніпро

Косівський РТЦК та СП

Начальник радіостанції, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Оператор БПЛА

від 21000 до 190000 грн

Вся Україна

22 окрема механізована бригада

Головний сержант, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

--- ---