ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Незабаром відбудуться попередні випробування причіп-складу ПС-4У

Прочитаєте за: < 1 хв. 31 Січня 2022, 18:36 11

Про це АрміяInform повідомив заступник начальника Центрального управління продовольчого забезпечення Тилу Командування Сил логістики ЗСУ полковник Дмитро Наумчик.

Відповідно до Спільного рішення Міністерства оборони України та ТОВ «ВК Автотранспортник» триває робота щодо розроблення причіп-складу для підвезення та зберігання свіжих, охолоджених та заморожених продуктів на 2-вісному причіпному шасі. Причіп-склад налічуватиме два відсіки, − розповів офіцер.

За його словами, перший відсік призначений для зберігання продовольства вагою до 1,8 тони. Він буде обладнаний чотирма шафами-скринями, двома столами-шафами, двома шафами для хліба, чотирма антресолями та контейнерами для зберігання продуктів. Другий відсік – для зберігання свіжих, охолоджених та заморожених продуктів у пакувальній тарі до 2,2 тони при температурі в діапазоні від -5ºС до +5ºС.

– Наразі триває виготовлення дослідного зразка для проведення попередніх випробувань, які сплановані вже на кінець наступного місяця. Орієнтовне проведення держвипробувань відбудеться у третьому кварталі цього року, − додав полковник Дмитро Наумчик.

Фото – Командування Сил логістики ЗСУ

12

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки:

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Новини