ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У Києві відбудеться тренінг для ветеранів АТО/ООС «Психологічна стійкість: Як підтримати інших та себе»

Анонс Новини Реабілітація
Прочитаєте за: < 1 хв. 12 Січня 2022, 15:31

У Києві 29 січня громадська організація «Вільний вибір» та Veteran Hub проведе тренінг для ветеранів та ветеранок АТО/ООС на тему: «Психологічна стійкість: Як підтримати інших та себе».

На тренінгу ви зможете  дізнатися, що таке психотравмуючі події та якими бувають їх наслідки; як варто та як не варто підтримувати побратимів та посестер, щоб допомогти і не нашкодити; де надають фахову допомогу ветеранам та ветеранкам; як пильнувати свій стан, щоб бути ефективним, боєздатним і живим назло супротивнику.

Тренерами стануть ветеран, психолог ГО «Вільний вибір» Василь Антоняк та психотерапевтка ГО «Вільний вибір» у методі когнітивно-поведінкової психотерапії Наталія Стадніченко.

Довідково. Тренінг є можливим завдяки програмі реінтеграції ветеранів, яку реалізує IREX за підтримки Державного департаменту США.

Зміст є виключною відповідальністю ГО «Вільний вибір» і не обов’язково відображає погляди Державного департаменту США та IREX.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Йдеться про справедливий і зрозумілий розподіл поповнення для бойових бригад — Павло Паліса

Йдеться про справедливий і зрозумілий розподіл поповнення для бойових бригад — Павло Паліса

Заступник керівника Офісу Президента полковник Павло Паліса вважає, що потрібно впорядкувати систему розподілу поповнення, яка має працювати однаково для всіх.

«Фарбувала знаки у триколор»: на Харківщині засудили двох посадовців, які робили кар’єру при окупантах

«Фарбувала знаки у триколор»: на Харківщині засудили двох посадовців, які робили кар’єру при окупантах

Прокурори домоглися вироків для двох мешканців Куп’янського району, які добровільно пішли на співпрацю з ворогом. Чоловік очолив окупаційний центр соцобслуговування і переконував людей, що «Україна їх покинула», а жінка-староста змушувала перефарбовувати дорожні знаки в кольори прапора рф.

«Хотів стати кротом»: агент фсб, який намагався влаштуватися до Сумської ОВА, отримав 15 років тюрми

«Хотів стати кротом»: агент фсб, який намагався влаштуватися до Сумської ОВА, отримав 15 років тюрми

Житель Сум, який за завданням російської спецслужби планував інфільтрацію в органи влади, проведе за ґратами 15 років. Зрадник намагався влаштуватися до Управління оборонної роботи Сумської ОВА, щоб передавати ворогу секретні дані про захист кордону.

Поповнення бригад людьми має бути переглянуте — Президент

Поповнення бригад людьми має бути переглянуте — Президент

Начальнику Генштабу генерал-лейтенанту Андрію Гнатову разом із заступником керівника Офісу Президента полковником Павлом Палісою доручено підготувати відповідні рішення.

Уродженцю Донеччини, який воював за окупантів, загрожує довічне ув’язнення

Уродженцю Донеччини, який воював за окупантів, загрожує довічне ув’язнення

Затверджено обвинувальний акт стосовно 39-річного чоловіка за фактом державної зради, вчиненої в умовах воєнного стану (ч. 2 ст. 111 КК України).

Кілзона в небі — над Покровськом знищують російські «крила»

Кілзона в небі — над Покровськом знищують російські «крила»

Дронарі 35-ї бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Остроградського ведуть постійні повітряні бої з ударними та розвідувальними дронами ворога.

ВАКАНСІЇ

Майстер з ремонту БПЛА, FPV-дронів

від 50000 грн

Вся Україна

Ахіллес, 429 ОП БпС

Оператор РЛС

від 21000 до 21000 грн

Запоріжжя

Бердянський РТЦК та СП

Військовослужбовець за контрактом у ТРО

від 20000 до 100000 грн

Вся Україна

Військова частина А7124

терміново водій в ЗСУ

від 20100 до 123000 грн

Чортків, Тернопільська область

Технік зв’язку, військовослужбовець

від 20000 до 25000 грн

Бориспіль

Київ, ОКПП ДПСУ

Військовослужбовець в ЗСУ

від 20100 до 120100 грн

Ужгород

Старобільський РТЦК та СП

--- ---