ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Збірна України дізналася про суперника у плей-оф

Новини Спорт
Прочитаєте за: < 1 хв. 26 Листопада 2021, 19:12

Як уже повідомляла АрміяInform, збірна України з футболу пробилася до плей-оф чемпіонату світу, який відбудеться у Катарі в період з 21 листопада по 18 грудня 2022 року.

Сьогодні у швейцарському Цюриху відбулося жеребкування плей-оф відбору. Збірна України виборюватиме путівку на Мундіаль шляхом А разом із командами Шотландії, Уельсу та Австрії. Перший матч наші хлопці проведуть 24 березня 2022 року на виїзді проти збірної Шотландії. У разі перемоги нам доведеться зустрітися у фінальному матчі з переможцем пари Уельс − Австрія також на виїзді. Цей матч відбудеться 29 березня.

Інші учасники плей-оф розподілилися так.

Шлях В: Переможець пари росія − Польща зустрінеться вдома з переможцем матчу  Швеція – Чехія.

Шлях С: Переможець матчу Італія − Північна Македонія виборюватиме на виїзді путівку з тріумфатором матчу Португалія − Туреччина.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Факти не дружать з фантазією: ворожі пропагандисти поширили черговий фейк про події на Харківщині

Факти не дружать з фантазією: ворожі пропагандисти поширили черговий фейк про події на Харківщині

21 листопада 2025 року російські Telegram-канали та ресурси, наближені до міноборони рф, видали чергову «сенсацію»: нібито українські сили «оточені» в районі Куп’янська-Вузлового, а «тисячі військових ЗСУ загинули або здалися».

«Або за своїх, або проти своїх»: у мережі показали, як окупанти під конвоєм женуть українців на війну у Бердянську

«Або за своїх, або проти своїх»: у мережі показали, як окупанти під конвоєм женуть українців на війну у Бердянську

У соцмережі X (Twitter) поширюється відео з тимчасово окупованого Бердянська, на якому зафіксовано, як українських чоловіків під конвоєм примусово відправляють воювати на боці рф. Автори публікації наголосили: у разі окупації «відсидітися» не вдасться нікому.

«Влучно. Спокійно. Раз за разом»: 91-й батальйон показав, як бомбери нищать піхоту та склади БК окупантів

«Влучно. Спокійно. Раз за разом»: 91-й батальйон показав, як бомбери нищать піхоту та склади БК окупантів

Бійці 3-ї роти ударних безпілотних авіаційних комплексів (РУБпАК) 91-го окремого батальйону продемонстрували результати роботи своїх бомберів. Дрони методично знищують живу силу ворога, укриття та склади з боєприпасами.

«Вийшов із посадки — і отримав FPV у лоба»: Залізна бригада показала роботу дронарів

«Вийшов із посадки — і отримав FPV у лоба»: Залізна бригада показала роботу дронарів

Воїни 3-ї окремої важкої механізованої Залізної бригади продовжують нищити окупантів на Харківщині. Бійці оприлюднили відео, на якому одним ударом поранено трьох росіян, спалено склад боєприпасів та ліквідовано загарбника влучанням «просто в лоба».

«Без ризику для водія»: наземний робот «АРДАЛ» бере на себе найнебезпечніші маршрути Покровська

«Без ризику для водія»: наземний робот «АРДАЛ» бере на себе найнебезпечніші маршрути Покровська

Наземний роботизований комплекс (НРК) «АРДАЛ» рятує життя та доставляє боєкомплект у Покровську, замінюючи звичайні автівки на небезпечних ділянках.

Військові рф розстріляли 5 полонених військовослужбовців ЗСУ: розпочато розслідування

Військові рф розстріляли 5 полонених військовослужбовців ЗСУ: розпочато розслідування

19 листопада 2025 року під час штурму наших позицій поблизу селища Котлине Покровського районі представники зс рф взяли в полон 5 військовослужбовців ЗСУ. Коли обеззброєні українські захисники лежали на землі обличчям донизу, один з окупантів відкрив по них прицільний вогонь з автомата, вбивши їх.

ВАКАНСІЇ

Водій-номер обслуги(ППО) військовослужбовець

від 121500 до 126000 грн

Краматорськ, Донецька область

Лікар медичного пункту 155 об ТрО

від 24000 до 54000 грн

Степанівка, Сумська область

Оператор обслуги в ППО, війскова служба в ЗСУ за контрактом

від 50000 до 70000 грн

Краматорськ

Рекрутинг ППО

Зовнішній пілот (оператор) безпілотних літальних апаратів

від 24000 до 124000 грн

Мукачево

128 окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада

Стаpший pозвідник-опеpатоp, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Стаpший навідник, військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

--- ---