І хоча ця премія персональна, Марія вважає, що в її особі нагороду отримала вся команда правозахисників «Альменди» — організації, що вже понад десять років на всіх рівнях захищає…
Збірна України в останньому матчі групового турніру перемогла команду Боснії та Герцеговини та посіла друге місце у групі D. Такий результат дає право нашій команді продовжити боротьбу за путівку на чемпіонат світу 2022 року в Катарі.
Виступ української збірної у груповому турнірі важко оцінити однозначно. Так ми жодного разу не програли, двічі виграли, але шість (!) нічиїх… Саме тому доля другого місця вирішувалася в останньому турі, до якого Україна підійшла на третій сходинці. Для бажаного другого місця нам потрібно було вигравати у Боснії та Герцеговини за умови, що в паралельному матчі групи фіни не виграють свій матч у французів. Якщо ж Франція та Фінляндія «розкатають» результативну нічию, то нам потрібно було б вигравати у боснійців з різницею не меншою ніж два м’ячі.
Ось така тривожна математика, коли не все залежить від гравців нашої команди. Тут і згадалися втрачені залікові очки в матчах з казахами (1-1 та 2-2), з фінами (1-1), з тим ж боснійцями (1-1). Як це не дивно, але найяскравішим результатом цього відбору були дві нічиї проти французів (0-0 та 1-1). Загалом нічийні результати наче злий рок переслідували команду Шевченка, а потім Петракова. До честі останнього, саме під його керівництвом нам вдалося в надважкому виїзному матчі здолати фінів (2-1).
Тому на вирішальний матч проти Боснії та Герцеговини наша команда виходила наче на останній бій. Завдання було просте до примітивності: здолати насичену оборону боснійців, реалізувати свої моменти (з чим у нас були неабиякі проблеми) та не пропустити контратаку суперника. З чим, у принципі, хлопці Петракова впоралися. Голи Зінченка та Довбика принесли перевагу, а всі огріхи нашої оборони блискуче зачистив наш голкіпер Бущан. У паралельному матчі нічим невмотивовані дострокові переможці групи французи залишилися вірними собі й перемогли фінів з тим же рахунком 2-0. Отже, з 12 заліковими пунктами збірна України посідає другу сходинку у групі D і змагатиметься за путівку до Катару у плей-оф.
Що далі? У плей-оф відбору до чемпіонату світу розіграють 3 путівки, за які поборються 12 команд (10, які посіли другі місця у відбіркових групах, і дві команди з турніру Ліги націй). Команди після жеребкування розіб’ють на три квартети, де команди зіграють півфінальний та фінальний матчі. Жеребкування відбудеться 26 листопада. Згідно з регламентом УЄФА всі учасники турніру плей-оф будуть поділені на «сіяних» та «несіяних». До групи «сіяних» увійшли найкращі команди, які посіли другі місця у своїх групах: Португалія, Шотландія, Італія, росія, Швеція, Уельс. Група «несіяних»: Туреччина, Польща, Північна Македонія, Україна та представники Ліги націй — збірні Австрії й Чехії.
Півфінальні матчі відбудуться 24 березня 2022 року на полях «сіяних» команд, а фінали відбудуться 29 березня (їхні господарі визначаться окремим жеребкуванням). Отже, суперниками збірної України можуть стати такі збірні: Португалії, Шотландії, Італії, Швеції та Уельсу (з командою росії на цій стадії ми не зустрінемося, адже нас розведуть під час жеребкування).
Нагадаю, що фінальна стадія чемпіонату світу відбудеться у Катарі в період з 21 листопада по 18 грудня 2022 року. Путівку туди вже вибороли (окрім збірної команди господарів) збірні Англії, Бельгії, Німеччини, Данії, Іспанії, Сербії, Франції, Хорватії, Швейцарії, Нідерландів, Бразилії та Аргентини.
@armyinformcomua
У рамках заходів деструктивного інформаційно-психологічного впливу противника почастішали випадки оголошення так званим «слідчим комітетом» московського режиму про заочні «вироки» представникам Інтернаціональних легіонів оборони України.
Збройні Сили України продовжують демонструвати ефективність у використанні сучасних технологій на полі бою. Зокрема, нещодавно стало відомо про успішне застосування оптоволоконного дрона бійцями 68 окремої єгерської бригади імені Олекси Довбуша.
Українські військові захопили в районі Покровська нову партію російських загарбників, які охоче поділилися тактикою свого командування на цьому напрямку.
Дрони 20 окремого полку безпілотних систем К-2 зупинили російську МТ-ЛБ, яка спробувала атакувати наші позиції.
Оператори 421 батальйону безпілотних систем ДШВ ЗСУ відправили на брухт ще кілька ворожих антен.
Попередньо встановлено, що поблизу одного із ТРЦ міста вибухнув саморобний вибуховий пристрій (СВП), що перевозився в автомобілі.
від 20000 до 25000 грн
Бориспіль
Окремий контрольно-пропускний пункт Київ, ДПСУ
від 20100 до 50100 грн
Криве Озеро
Третій відділ Первомайського РТЦК та СП
І хоча ця премія персональна, Марія вважає, що в її особі нагороду отримала вся команда правозахисників «Альменди» — організації, що вже понад десять років на всіх рівнях захищає…