ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Безкоштовну юридичну консультацію можуть отримати вінницькі ветерани

Армія і суспільство
Прочитаєте за: 2 хв. 28 Вересня 2021, 12:38

Із вересня цього року ветерани, члени їхніх родин і сім’ї загиблих можуть звернутися у Ветеранський простір, що розташований у Вінниці на вул. Єрусалимка, 8, за юридичною консультацією. Її можна отримати щовівторка та щочетверга із 15:00 до 17:00.

– Ветеранський простір є спільним проєктом Громадської спілки «Координаційна рада учасників АТО/ООС та волонтерів  м. Вінниці» та Вінницької міської ради, – розповів кореспондентці АрміяInform керівник Центру Олег Клембовський. – Збільшити штатну кількість працівників наразі ми не маємо змоги. Тому звернулись із клопотанням до керівництва міста, аби юрист з апарату міської ради, який добре розбирається в цивільному праві, проводив консультації на нашій базі.

Тож відтепер начальник відділу первинної правової допомоги Вінницької міської ради Людмила Люльчак надає ветеранам роз’яснення, як оформити спадщину чи зареєструвати земельну ділянку, розповідає, хто має пільги та як їх оформити, у чому суть пенсійної чи медичної реформи тощо. Окрім того, вона допомагає складати заяви, скарги, інші документи правового характеру, але окрім процесуальних.

– Людмила Петрівна вже провела 7 прийомів, надала консультації 14 ветеранам. Хочу відзначити, що вона надзвичайно уважно ставиться до їхніх проблем. У разі потреби радить, до яких фахівців у міській раді потрібно звернутись, аби отримати відповідь, допомагає складати позовні заяви, писати офіційні звернення, – зазначив він.

Окрім того, у Ветеранському просторі учасники бойових дій можуть отримати вторинну правову допомогу. Її безкоштовно надають юристи  Регіонального центру з надання БВПД у Вінницькій області, які співпрацюють із  ветеранським простором.

Щоб отримати юридичну допомогу без черги та із дотриманням карантинних вимог, вінничани можуть попередньо записатись за телефоном: 0679594065.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Склади та скупчення піхоти — артрозвідники «Чорного лісу» показали результати ударів по ворогу
Склади та скупчення піхоти — артрозвідники «Чорного лісу» показали результати ударів по ворогу

Військові 15-ї окремої бригади артилерійської розвідки «Чорний ліс» уразили склади та місця скупчення російських військових.

«Підрозділу FPV-перехоплювачів суттєво додалося роботи»: на Костянтинівському напрямку масово збивають ворожі дрони
«Підрозділу FPV-перехоплювачів суттєво додалося роботи»: на Костянтинівському напрямку масово збивають ворожі дрони

З поліпшенням погодних умов росіяни суттєво наростили інтенсивність застосування FPV-дронів на Костянтинівському напрямку.

Володимир Зеленський у День добровольця відзначив нагородами українських воїнів і родини полеглих
Володимир Зеленський у День добровольця відзначив нагородами українських воїнів і родини полеглих

Володимир Зеленський у День добровольця відзначив нагородами українських воїнів і родини полеглих.

«Підрозділи забезпечення відправляли в штурми»: на Слов’янському напрямку ворог «обнулив» ресурс живої сили
«Підрозділи забезпечення відправляли в штурми»: на Слов’янському напрямку ворог «обнулив» ресурс живої сили

Окупанти практично повністю вичерпали попередній особовий склад на Слов’янському напрямку і були змушені кидати в штурми солдатів з підрозділів забезпечення.

Серія ударів по позиціях окупантів: уражено живу силу, артилерію та склади забезпечення
Серія ударів по позиціях окупантів: уражено живу силу, артилерію та склади забезпечення

У ніч на 13 березня Сили оборони України завдали серії ударів по військових об’єктах російської армії на тимчасово окупованих територіях.

ВАКАНСІЇ
Мінометник в 126 ОБр ТРО

від 20000 до 120000 грн

Херсон, Херсонська область

Оператор БПЛА, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Старший акумуляторник, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Офіцер групи запобігання та профілактики

від 30000 до 60000 грн

Запоріжжя, Запорізька область

Начальник медичної служби

від 28000 до 30000 грн

Кропивницький

Військова частина А4607

Навідник мінометного розрахунку

від 25000 до 125000 грн

Одеса

35 ОБрМП ім. контр-адмірала Михайла Остроградського

--- ---