ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

В Україні створили брошуру з практичними порадами, як діяти у разі надзвичайної ситуації або війни

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 3 Липня 2021, 13:01

Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки презентував брошуру «У разі надзвичайної ситуації або війни». Про повідомляється на сайті Центру.

Вона містить практичні поради, що враховують український та іноземний досвід, та рекомендації з інформаційної безпеки:

поради до підготовки вдома;

що робити в надзвичайній ситуації або в зоні бойових дій;

як не стати жертвою дезінформації; що робити після отримання сигналу “УВАГА ВСІМ”;

як підготувати “тривожну валізу”.

Брошура розроблена з ініціативи Центру разом з Державною службою з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони, Апаратом Головнокомандувача Збройних Сил України та громадськими організаціями. До розробки долучилися й експерти Українського кризового медіа-центру. Оригінальні ілюстрації для брошури створив відомий ілюстратор Олександр Грехов.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Агресор робить спроби знищити Печенізьку дамбу — 16-й армійський корпус

Агресор робить спроби знищити Печенізьку дамбу — 16-й армійський корпус

Печенізька дамба тривалий час є об’єктом системних російських атак. Ворог намагався влучити по ній іранськими «Шахедами», авіабомбами КАБ, ракетами різних типів, «Молніями» та FPV-дронами.

Тільки зупинилися, а їх атакували — дрон не дав окупантам часу на порятунок

Тільки зупинилися, а їх атакували — дрон не дав окупантам часу на порятунок

Бійці батареї артилерійської розвідки  Ares 57-ї мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка атакували російську логістику.

Від початку доби відбулося 78 бойових зіткнень — Генштаб ЗСУ

Від початку доби відбулося 78 бойових зіткнень — Генштаб ЗСУ

Найбільше ворог атакував на Покровському (27 разів), Костянтинівському та Гуляйпільському напрямках (по 13).

Однім махом — дрон влучив у ворожий пікап з десантом

Однім махом — дрон влучив у ворожий пікап з десантом

Бійці батальйону безпілотних систем Fatum 60 механізованої Інгулецької бригади влучили легковий автомобіль з повним кузовом окупантів.

Десантники розповіли свої враження про переведення в Армія+

Десантники розповіли свої враження про переведення в Армія+

У 95-й окремій десантно-штурмовій Поліській бригаді ДШВ ЗСУ пояснюють, що раніше переведення могло тягнутися пів року.

На плечах — свастика, в особовій справі — «червона смуга»: під Покровськом в полон узяли «мурчащого»

На плечах — свастика, в особовій справі — «червона смуга»: під Покровськом в полон узяли «мурчащого»

Бійці 4-ї бригади оперативного призначення імені Героя України сержанта Сергія Михальчука «Рубіж» Нацгвардії на Покровському напрямку узяли в полон російського штурмовика, який прийшов на війну з тюрми.

ВАКАНСІЇ

Водій, військовослужбовець ЗСУ

від 20100 до 22100 грн

Ніжин, Чернігівська область

Старший оператор протитанкових ракетних комплексів

від 20000 до 120000 грн

Краматорськ

23 ОМПБ 56 ОМПБр

Командир взводу, офіцер

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Військовий капелан

від 25000 до 55000 грн

Харків, Харківська область

Командиp міномета, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Одеса, Одеська область

Військовослужбовець ЗСУ

від 20100 до 120100 грн

Дніпро

Старобільський РТЦК та СП

--- ---