ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Служба в ЗСУ за контрактом

Чернігів, Чернігівська область
від 20100 до 121100 грн

Військова служба за контрактом: Обери свою майбутню професію!

Хочеш професійного розвитку, нових викликів та можливостей? Служба за контрактом – це твій крок до цікавої та важливої роботи. Приєднуйся до нашої команди і стань частиною елітного колективу.

Чому обирати службу за контрактом?

Професійний розвиток: Навчайся від кращих фахівців, отримуй нові навички та компетенції у сфері безпеки та оборони. Наші тренування та програми навчання допоможуть тобі стати справжнім професіоналом.

Кар’єрні перспективи: Розширюй горизонти своєї кар’єри та отримуй можливості для зростання. Відкрий двері до високооплачуваних робочих місць, лідерських позицій та викликів, які неможливо знайти в інших сферах.

Стабільність та захист: Отримуй стабільну заробітну плату, соціальний захист та медичне страхування. Будь впевнений у своєму майбутньому та забезпеч свою сім’ю.

Командний дух: Розвивай навички співпраці, впевненості та відданості. Працюй в команді однодумців, які прагнуть досягти спільних цілей та зробити світ безпечнішим місцем.

Як приєднатися до нас?

Ознайомся з вимогами: Переконайся, що відповідаєш основним критеріям для вступу до служби за контрактом. Документи, вік та освіта можуть бути важливими факторами.

Звернися до рекрутів: Зв’яжися з нашими рекрутами, які допоможуть тобі у процесі реєстрації та відповідатимуть на всі твої запитання.

Підготуйся до випробувань: Пройди необхідні фізичні, психологічні та медичні випробування. Готуйся до них, тренуйся та будь готовим до нових викликів.

Мінімальний розмір грошового забезпечення складає:

– Для військовослужбовців рядового, сержантського та старшинського складу бойових військових частин – від 20 100 грн.;

– Щорічна оплачувана відпустка від 30 до 45 діб (в залежності від вислуги років).

ОДНОРАЗОВІ ВИПЛАТИ:

• Виплата за підписання першого контракту – від 21 472 (в залежності від звання).

 

• Матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань – від 20 100 ( (в залежності від звання).

 

• Грошова допомога у разі переїзду до нового місця служби, яке розташоване в іншому населеному пункті (в розмірі 100% місячного грошового забезпечення для військовослужбовця та 50% місячного грошового забезпечення на кожного члена сім’ї).

 

Додаткові виплати:

• Надбавка за участь у виконанні завдань за призначенням в розмірі:

 – Не на першій лінії – 30 000 грн.;

 – На першій лінії – 100 000 грн