ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Стефанчук розраховує на Польщу та Литву в питанні надання Україні ПДЧ в НАТО

Новини світу та України
Прочитаєте за: < 1 хв. 10 Червня 2021, 18:35

Перший віце-спікер Верховної Ради Руслан Стефанчук розраховує на допомогу Польщі та Литви в питанні отримання Україною Плану дій щодо членства в НАТО, повідомляє Інтерфакс.

“Я розраховую на залучення Польщею і Литвою інструментарію впливу в рамках Північноатлантичного альянсу, зокрема парламентської асамблеї НАТО, на користь отримання Україною Плану дій щодо членства в альянсі”, – сказав Стефанчук на зустрічі з віце-маршалом сейму Польщі Малгожатою Госевською і віце-спікером сейму Литви Паулюсом Саударгасом у четвер у Києві.

Він наголосив, що сьогодні це не лише питання безпеки України, а й питання цивілізаційного вибору та безпеки Європи.

Стефанчук також висловив необхідність у формуванні ширшої коаліції для стримування російської агресії та зазначив, що до Литви та Польщі, які завжди підтримували Україну в боротьбі за свій суверенітет, приєднаються і інші держави.

“Я хотів би попросити вас про збереження санкційного списку проти Російської Федерації. Як свідчить практика, він надзвичайно продуктивний”, – наголосив перший заступник голови Верховної Ради.

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Володимир Зеленський: Є результати у знищенні окупантів на Покровському напрямку

Володимир Зеленський: Є результати у знищенні окупантів на Покровському напрямку

Президент України Володимир Зеленський у вечірньому зверненні повідомив про ситуацію на Покровському напрямку.

У МЗС України назвали фейком інформацію щодо бойкоту партій в Італії

У МЗС України назвали фейком інформацію щодо бойкоту партій в Італії

Міністерство закордонних справ України заперечило існування листа, в якому Київ нібито закликав бойкотувати пропозиції представників партій «Рух 5 Зірок» та Forza Italia».

У Павлограді через атаку російських дронів загинув чоловік, ще троє людей поранені

У Павлограді через атаку російських дронів загинув чоловік, ще троє людей поранені

Через атаку безпілотниками у Павлограді загинув 55-річний чоловік. Поранення протягом дня отримали три людини.

Дрони «Гарту» б’ють по логістиці, зв’язку та укриттях противника

Дрони «Гарту» б’ють по логістиці, зв’язку та укриттях противника

Розвідувально-ударні групи БПЛА прикордонної бригади «Гарт» (1-й прикордонний загін) продовжують виявляти та знищувати ворожі цілі на Південно-Слобожанському напрямку.

Ми зміцнили компонент «петріотів» у нашій українській ППО — Президент

Ми зміцнили компонент «петріотів» у нашій українській ППО — Президент

Президент України Володимир Зеленський повідомив про виконання попередніх домовленностей з ФРГ щодо посилення української протиповітряної оборони, та анонсував подальшу роботу у цьому напрямку.

Протягом доби на фронті відбулось 95 боєзіткнень — Генштаб ЗСУ

Протягом доби на фронті відбулось 95 боєзіткнень — Генштаб ЗСУ

Загалом від початку доби відбулося 95 бойових зіткнень, з них більше третини на Покровському напрямку.

ВАКАНСІЇ

Стрілець-помічник.

від 20000 до 120000 грн

Львів, Львівська область

Навідник, військовослужбовець

від 21000 до 27000 грн

Білгород-Дністровський, Одеська область

Командир взводу спеціальних робіт, Військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Розвідник (на контракт, ЗСУ)

від 20100 до 60300 грн

Кривий Ріг

Інгулецький ОРТЦК та СП

Оператор БПЛА, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Харків

229 окремий батальйон 127 ОБр Сил ТрО

--- ---