ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Ви запитуєте – Швейк відповідає

Прочитаєте за: 3 хв. 5 Червня 2021, 14:39

Зуб даю!!!

— Як Ви оцінюєте заяву Путіна: «Москва виб’є зуби всім, хто спокуситься хоч щось відкусити від Росії», — яку він зробив на тлі підготовки саміту між ним і президентом США Джо Байденом.

—О, тут є про що поговорити! Спектр питання доволі широкий.

Насамперед, простежується виняткове професійне зростання самого Володимира Володимировича у сфері медицини. Пригадуєте, що на початку Другої чеченської війни, будучи молодим тоді ще президентом Росії, він заявляв?

«Ми будемо мочити наших ворогів у сортирах!..» — це пророчі клінічні слова, що стали згодом у РФ крилатим висловом.

Отже, прогрес, безумовно, є… Як досвідчений президент-проктолог, він, судячи з останньої заяви, освоїв ще й нову спеціалізацію — президента-стоматолога.

Не знаю, правда, що спонукало його до цього. Чи незмінний метаболізм вуркаганської лексики пітерського підворіття початку 60-х років минулого століття, чи те, що за час його президентствавсі російські «сортири» враз стали переповненими «замоченими»ворогами?.. І посполитим росіянам тепер до тих «сортирів»простонепідступитись.

А може, тут всього лиш спрацював незмінний девіз від самого «залізного» Фелікса Едмундовича?! Отой, що патетично виголошує: «Чекістом може бути тільки той, хто має холодний розум, гаряче серце і чисті руки…»  Хоча сам батько перших радянських силовиків, як свідчить історія, не дуже то був стерильним «напальчики», за що і отримував подеколи наганяй від благочестивого Ілліча, що теж, як і його подальший праправитель Росії, носив ім’я — Володимир.

Та й потім, погодьтесь, заглядати в чужий рот —справа значно естетичніша, аніж мати справу і з джентльменами та їх «підмоченими» штанами…

А потім, давайте повернемось усе ж до того, у якому контексті Володимир Путін зробив свою заяву про «вибиті зуби».

…«Хтось навіть публічно наважується говорити, що несправедливо нібито, що Росії належать багатства такого регіону, як Сибір. Тільки одній країні. Дивно чути такі речі, особливо публічно, але вони іноді звучать. Всі нас хочуть десь вкусити або щось від нас відкусити. Але вони повинні знати — ті, хто збирається це зробити, що ми зуби виб’ємо всім так, щоб вони не могли кусатися».

Прочитали?!

А тепер на мить перенесемось уявою за Уральський хребет. Знаєте, хто вже не одне десятиліття поспіль по-хижацьки господарює в Забайкаллі й Далекому Сході. Кому віддана чи не зі страху в довгострокову оренду російська плодоносна земля разом із її «зеленим золотом» — тайгою?! І хто вже друге століття точить мілітарний«зуб» на ці щедрі простори, вважаючи їх правічно своїми?!

…Тільки щось досі не видно жодного китайця із впалим ротом.

Отож, Володю, як вчить народна приказка, їжте краще борщ з грибами і тримайте язик за зубами. Якщо не хочете задурно шамкотіти з приводу і без нього…

Хоча, як на мій солдатський розум, мати президента-стоматолога — не такий вже й великий гріх, а й навіть у радість! Може, за державної програми підтримки вітчизняної стоматології, хоч хтось та полікує, повставляє безкоштовно простим росіянам нові зуби. Не все ж тільки в танки та ракети російський бюджет гатити!

За такий шляхетний гуманітарний почин я навіть — зуб даю!!!

Спеціально для АІ відповіді надавав —

Йозеф Швейк-правнук, також бравий вояк і вірний побратим рядового Івана Чонкіна

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
«Біла пляма посеред чорного поля» — на Слов’янському напрямку знищили 20 мотоциклів і «броню»

«Біла пляма посеред чорного поля» — на Слов’янському напрямку знищили 20 мотоциклів і «броню»

На Слов’янському напрямку ситуація дуже складна. Ворог щоденно намагається просунутися в більшості малими групами — від одного до п’яти осіб.

Бійці ГУР зачистили «сіру зону» колишнього Каховського водосховища

Бійці ГУР зачистили «сіру зону» колишнього Каховського водосховища

У Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України розповіли деталі зачистки від ворожої присутності «сірої зони» колишнього Каховського водосховища.

Рада ухвалила закон про захист інтелектуальної власності, створеної військовими

Рада ухвалила закон про захист інтелектуальної власності, створеної військовими

Верховна Рада України 4 листопад прийняла Закон щодо майнових прав інтелектуальної власності на об’єкти, створені у зв’язку із проходженням військової служби.

Штаб «Рубікону» в Авдіівці виявлено та уражено: ГУР повідомило деталі

Штаб «Рубікону» в Авдіівці виявлено та уражено: ГУР повідомило деталі

У напівзруйнованому будинку окупованої Авдіївки Донецької області бійці ГУР МО України виявили штаб російських загарбників із так званого центру «Рубікон».

«Це наш Схід»: Президент відвідав пункт управління корпусу «Азов» на Добропільському напрямку

«Це наш Схід»: Президент відвідав пункт управління корпусу «Азов» на Добропільському напрямку

Президент України Володимир Зеленський відвідав пункт управління 1-го корпусу Національної гвардії України «Азов», який разом із суміжними підрозділами утримує оборону на Добропільському напрямку.

СБУ повідомила про підозру настоятелю монастиря, який підтримував російських загарбників

СБУ повідомила про підозру настоятелю монастиря, який підтримував російських загарбників

На Донеччині правоохоронці викрили настоятеля одного з монастирів так званої «УПЦ МП» у підтримці російських окупантів.

ВАКАНСІЇ

Начальник циклової комісії (621 ОНБ)

до 24000 грн

Київ

Рекрутинговий центр Сил ТрО ЗСУ

Оператор БПЛА (ЗСУ, МП ВМСУ)

від 51000 до 121000 грн

Львів

Львівський РТЦК та СП м.Жовква

Начальник РЛС радіотехнічні війська

від 20000 до 50000 грн

Дубровиця

Механік-електрозварник, військовослужбовець

від 21000 до 121000 грн

Краматорськ

81 ОАеМБр

Розвідник 135 окремого батальйону

від 20000 до 120000 грн

Обухів, Київська область

Кулеметник у військову частину

від 20000 до 190000 грн

Харків

415-Окремий Стрілецький Батальйон

--- ---