ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Зустріч міністрів НАТО: Канада підтвердила підтримку України

Новини світу та України
Прочитаєте за: < 1 хв. 2 Червня 2021, 10:15

Канада заявила про тверду підтримку України під час зустрічі міністрів закордонних справ країн-членів НАТО.

Про це повідомляє МЗС Канади у Твіттері.

«Міністр закордонних справ Канади Марк Гарно наголосив, що Канада стурбована діями Росії і Білорусі, підтвердив підтримку Україні й пообіцяв співпрацювати із союзниками в питанні цивільних дій в Афганістані», ‒ йдеться в повідомленні канадського зовнішньополітичного відомства.

Марк Гарно також на зустрічі «підтвердив роль НАТО в посиленні заснованого на правилах міжнародного порядку».

«НАТО-2030» стане ключовим кроком у підтримці здатності Альянсу пристосовуватися до безпекових викликів. НАТО залишається наріжним каменем оборонної та безпекової політики Канади», ‒ повідомили у МЗС Канади.

Нагадаємо, що 14 червня у Брюсселі відбудеться саміт НАТО, головною темою якого визначено зміцнення трансатлантичних зв’язків та розгляд концепції розвитку Альянсу «НАТО-2030».

Читайте нас у Facebook
Вночі ворог атакував Україну 286 ударними БПЛА — Повітряні Сили ЗСУ
Вночі ворог атакував Україну 286 ударними БПЛА — Повітряні Сили ЗСУ

У ніч на суботу, 4 квітня, російські окупаційні війська атакували Україну 286 ударними БПЛА типу Shahed, «Гербера» та «Італмас».

Сили оборони зупинили 35 ворожих штурмів на Покровському напрямку
Сили оборони зупинили 35 ворожих штурмів на Покровському напрямку

Протягом минулої доби між Силами оборони та російськими загарбниками відбулося 157 бойових зіткнень.

За минулу добу ворог втратив 1 110 військових, три танки та 85 артсистем
За минулу добу ворог втратив 1 110 військових, три танки та 85 артсистем

Бойові втрати противника протягом минулої доби склали 1 110 військових, три танки та 85 артилерійських систем.

«Квитки до кобзона виписуємо справно»: будні взводу важких бомберів на Покровському напрямку
«Квитки до кобзона виписуємо справно»: будні взводу важких бомберів на Покровському напрямку

Покровський напрямок залишається найгарячішим на фронті. Саме тут ворог проводить найбільше штурмових дій.

Військова історія в почесних найменуваннях: 43-й окремий полк зв’язку та радіотехнічного забезпечення імені Івана Луценка
Військова історія в почесних найменуваннях: 43-й окремий полк зв’язку та радіотехнічного забезпечення імені Івана Луценка

Почесні найменування пов’язують сучасні військові частини з видатними діячами, місцевостями чи визначними подіями української історії.

ВАКАНСІЇ
Водій

від 20000 до 120000 грн

Краматорськ

81 ОДШБ

Стрілець

від 26000 до 130000 грн

Івано-Франківськ

75 окремий батальйон 102 ОБр Сил ТрО

Механік-водій БМП

від 24000 до 124000 грн

Мукачеве, Закарпатська область

Бухгалтер фінансової служби

від 20000 до 22000 грн

Чернівці

Військова частина 3113 НГУ

Стрілець

від 20000 до 120000 грн

Львів

216 окремий батальйон 125 ОБр Сил ТрО

Помічник військового коменданта

від 25000 до 25000 грн

Подільськ

Комендатура військових сполучень залізничної станції Подільськ

--- ---