ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Україна уклала контракт на запуск супутника «Січ-2-30» з пускового майданчика SpaceX

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 31 Травня 2021, 19:46

ДП «Конструкторське бюро «Південне» ім. М. К. Янгеля» уклало контракт з європейським оператором пускових послуг ISILAUNCH щодо виведення на орбіту космічного апарата «Січ-2-30». Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський.

– Запуск супутника має відбутися з пускового майданчика компанії SpaceX (США) за допомогою ракетоносія Falcon-9. Саме ISILAUNCH має відповідну угоду з цієї американською компанією, якою уповноважений на продаж послуг з виведення супутнього корисного навантаження на даному ракетоносію та надання відповідних інжинірингових послуг та матеріальної частини, – написав у Facebook Олег Уруський.

За його словами, станом на сьогодні вже здійснено авансовий платіж за запуск супутника «Січ-2-30».

– Запуск космічного апарата планується здійснити в грудні 2021 року (резерв – січень 2022 року). Утім, маю надію, що це станеться саме в рік 30-річчя Незалежності України і завдання Президента України Володимира Зеленського буде виконане, – наголосив голова Мінстратегпрому.

Олег Уруський додав, що нині КБ «Південне» разом із Національним центром управління та випробувань космічних засобів проводить усі необхідні роботи з підготовки до запуску КА «СІЧ-2-30» та підготовки наземного сегмента.

– Запуск і подальше використання супутника дадуть змогу вирішувати багато актуальних завдань соціально-економічного, екологічного, інформаційного, наукового та освітнього характеру, а також забезпечити реалізацію інтересів держави у сфері національної безпеки та оборони, – пояснив Віце-прем’єр-міністр України.

Олег Уруський також зазначив, що виведення на орбіту супутника «Січ-2-30» є першим кроком на шляху реалізації планів, визначених, зокрема, проектом Загальнодержавної цільової науково-технічної космічної програми України на 2021-2025 роки, яка передбачає створення вітчизняного космічного угруповання щонайменше із семи супутників.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
«Ми будемо й надалі підтримувати розвиток корпусу та інших підрозділів НГУ» — Президент
«Ми будемо й надалі підтримувати розвиток корпусу та інших підрозділів НГУ» — Президент

Володимир Зеленський провів зустріч з командиром 1-го корпусу «Азов» Нацгвардії бригадним генералом Денисом Прокопенком з позивним «Редіс».

Підрив та ліквідація окупанта, ДШВ розносить групу росіян, полювання на ворога під Донецьком: стрім
Підрив та ліквідація окупанта, ДШВ розносить групу росіян, полювання на ворога під Донецьком: стрім

Підрозділи ДШВ розбили групу росіян на Олександрівському напрямку. Відразу вдалося ліквідувати 10 російських окупантів, спалити два авто та три квадроцикли.

Постачав до рф двигуни для виробництва «Шахедів»: СБУ заочно повідомила про підозру іранському генералу
Постачав до рф двигуни для виробництва «Шахедів»: СБУ заочно повідомила про підозру іранському генералу

Зібрано докази воєнних злочинів з боку керівника Аерокосмічних сил Корпусу вартових ісламської революції бригадного генерала Абдолли Мехрабі.

Розвідники здобули важливі документи, в яких ворог оцінює власні бойові втрати
Розвідники здобули важливі документи, в яких ворог оцінює власні бойові втрати

Українська розвідка здобула важливі документи, де росія оцінює власні втрати на полі бою.

Військові отримуватимуть сповіщення про повітряні загрози в застосунку DELTA Mobile
Військові отримуватимуть сповіщення про повітряні загрози в застосунку DELTA Mobile

У мобільному застосунку з’явився новий інструмент — «Радар», який призначений для персонального інформування військовослужбовця про повітряні загрози.

З початку доби на фронті відбулося 48 бойових зіткнень — Генштаб ЗСУ
З початку доби на фронті відбулося 48 бойових зіткнень — Генштаб ЗСУ

Найбільше боїв припало на Покровський (10) та Гуляйпільський (11) напрямки.

ВАКАНСІЇ
Бойовий медик у Стрий

від 22800 до 52800 грн

Стрий

Військова частина А2847

Стаpший pозвідник-опеpатоp

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Пожежний, військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Стрілець, помічник гранатометника

від 20000 до 120000 грн

Запоріжжя

112 окремий батальйон 110 ОБрТрО

Водій-електрик, військовослужбовець

від 20000 до 30000 грн

Дніпро

Комендатура військових сполучень Дніпро

Лікар медичного пункту ДО В/Ч А4729

від 21000 до 24000 грн

Київ, Київська область

--- ---