ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

ДСНС України ліквідовує наслідки обстрілу лікарні у Красногорівці

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 5 Травня 2021, 14:22

Сьогодні, 5 травня, особовий склад ДСНС України, який виконує завдання за призначенням у складі операції Об’єднаних сил, приступив до проведення робіт з відновлення та очищення від уламків пошкоджених конструкцій на території лікарні в місті Красногорівка. яку російсько-окупаційні війська обстріляли 4 травня.

Про це повідомила в Facebook пресслужба ООС.

«Внаслідок обстрілу осколками було знищено:

– засклення 15 віконних отворів триповерхової будівлі першого корпусу,

– 15 віконних отворів двоповерхової господарчої будівлі на території лікарні,

– пошкоджено повітряну лінію електропередач, що живить будівлю першого корпусу лікарні», – йдеться в повідомленні.

Також піротехнічний розрахунок ДСНС України приступив до обстеження території лікарні.

Загалом до ліквідації наслідків обстрілу лікарні від ДСНС України залучено 27 осіб та 3 одиниці техніки.

Як повідомляла АрміяInform, 4 травня російсько-окупаційні війська обстріляли будівлю комунального некомерційного підприємства «Мар’їнська центральна районна лікарня» у м. Красногорівка, яка знаходиться за адресою вул. Нахімова, 1а, медичний автомобіль та навколишні будинки.

Читайте нас в Telegram
Великоднє перемир’я: що заявив Кремль і якою була відповідь України

Україна готова дотримуватися Великоднього перемир’я, якщо російські війська дотримуватимуться режиму припинення вогню.

Сили ППО знешкодили 113 ворожих дронів під час нічної атаки
Сили ППО знешкодили 113 ворожих дронів під час нічної атаки

У ніч на 10 квітня (з 18:00 9 квітня) противник атакував 128 ударними БПЛА типу Shahed, «Гербера», «Італмас» та безпілотниками інших типів.

Сили оборони за минулу добу зупинили 33 ворожі штурми на Покровському напрямку — Генштаб ЗСУ
Сили оборони за минулу добу зупинили 33 ворожі штурми на Покровському напрямку — Генштаб ЗСУ

Протягом минулої доби між українськими військами та російськими окупаційними силами відбулося 163 бойові зіткнення.

1130 солдатів, бронетехніка та дрони: Генштаб ЗСУ назвав втрати ворога за добу
1130 солдатів, бронетехніка та дрони: Генштаб ЗСУ назвав втрати ворога за добу

Окупаційна російська армія за минулу добу втратила 1130 одиниць особового складу та один танк.

Мешканка Ічні отримала вирок, бо писала про переміщення військових ТЦК у Тelegram-каналі на 400 підписників
Мешканка Ічні отримала вирок, бо писала про переміщення військових ТЦК у Тelegram-каналі на 400 підписників

Військові ТЦК та СП — це люди з бойовим досвідом, які продовжують виконувати обов’язок навіть після поранень.

Військова історія в почесних найменуваннях: 1-ша окрема важка механізована Сіверська бригада
Військова історія в почесних найменуваннях: 1-ша окрема важка механізована Сіверська бригада

Почесні найменування пов’язують сучасні військові частини з видатними діячами, місцевостями чи визначними подіями української історії.

ВАКАНСІЇ
Оператор ПТРК (ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

Номер обслуги мінометної батареї

від 20000 до 120000 грн

Краматорськ

23 ОМПБ 56 ОМПБр

Кулеметник стрілецької роти

від 51000 до 120000 грн

Запоріжжя

79 окремий батальйон 102 ОБр Сил ТрО

Помічник гранатометника

від 21000 до 121000 грн

Покровськ

107 ОБТРО м. Маріуполь

Стрілець

від 20000 до 120000 грн

Запоріжжя

65 ОМБр

Кулеметник

від 21000 до 120000 грн

Кривий Ріг

Військова частина А4476

--- ---