ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Військові оздоровниці запрошують на відпочинок

Соціальний захист військовослужбовців
Прочитаєте за: 3 хв. 2 Лютого 2021, 15:09

Зокрема Львівський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки інформує про наявність путівок для ветеранів війни, ветеранів військової служби та членів їхніх сімей, які є пенсіонерами Міністерства оборони України.

— Ми пропонуємо ветеранам оздоровитися у Центрах медичної реабілітації та санаторного лікування «Трускавецький», «Пуща Водиця», «Одеський», Центральному військовому клінічному санаторії «Хмільник», Санаторному відділенні Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону «Вінниця», Центральному військовому санаторії Приморський, — розповів начальник пресслужби Львівського обласного ТЦК та СП капітан Володимир Фітьо.

З 2014 року військове відомство вклало у розвиток цих санаторіїв чимало коштів. Це було зроблено для того, щоб учасники бойових дій могли якісно відновити своє здоров’я після поранень та хвороб.

Зокрема у Центрі медичної реабілітації та санаторного лікування «Трускавецький», який розташований найближче до Львова, провели капітальні ремонти багатьох номерів, їдальні, приміщення лікувально-діагностичного відділу. Центр пропонує цілий комплекс корисних процедур. Це мінеральні ванни, різноманітні підводні душі, масажі, озокеритові теплові процедури, рефлексотерапія, аромотерапія, магнітотерапія, соляна кімната, кріосауна та багато іншого. Однак ключова роль у Центрі «Трускавецький» відводиться мінеральним водам. Цілюща «Нафтуся» — найвідоміша. Є ще й інші — «Марія», «Софія». Санаторій має свій власний бювет мінеральних вод.  Яку саме мінеральну воду вживати, скільки й коли — визначають лікарі.

— Для отримання путівки звертайтеся в районні центри комплектування та соціальної підтримки, — зазначила головний спеціаліст відділу оформлення допомог, військових пенсій та пільг сектору соціальних виплат Львівського обласного ТЦК та СП Вікторія Романчак. — Разом із заявою треба подати копії паспортів, індивідуального податкового номера, копію посвідчення, яке надає право на пільгу, довідку з поліклініки за формою 070 та довідку з пенсійного фонду, яка засвідчує, що особа є пенсіонером. Наголошую, що територіальні центри комплектування та соціальної підтримки забезпечують путівками лише пенсіонерів Міністерства оборони України. Військовослужбовців, які проходять військову службу, забезпечують путівками через військові медичні заклади. Учасників бойових дій, які не є пенсіонерами, забезпечують путівками через районні відділи соціального забезпечення.

Після подання всіх документів територіальні центри комплектування опрацьовують їх, зв’язуються з відповідними санаторіями, оформлюють путівки та повідомляють осіб, які подавали заяви, про час та дату отримання путівки та заїзду в санаторії. І якщо влітку здебільшого попит на путівки дуже високий, то нині є чимало вільних місць і можливість вибору місця, де можна оздоровитися.

Ветерани війни, а це особи, які брали участь у захисті Батьківщини чи в бойових діях на території інших держав, мають право на безоплатне отримання путівки один раз на рік. Ветерани військової служби оплачують 25 відсотків від вартості путівки.

Повна вартість путівки на 21 день у всі вищезазначені санаторії становить близько 15 тисяч гривень.

Кореспондент АрміяInform
Сили оборони уразили ворожі командні пункти, об’єкти ППО, виробництво БпЛА та НПЗ у Туапсе
Сили оборони уразили ворожі командні пункти, об’єкти ППО, виробництво БпЛА та НПЗ у Туапсе

У ніч на 27 травня Сили оборони України завдали ударів по низці важливих об’єктів противника.

«мацковскій» виродок отримав підозру за незаконний вирок українському військовополоненому
«мацковскій» виродок отримав підозру за незаконний вирок українському військовополоненому

Головне слідче управління Національної поліції 25 травня 2026 року повідомило про підозру за ст. 438 Кримінального кодексу України московському судді.

Інформація про виїзд посольства США не відповідає дійсності — МЗС
Інформація про виїзд посольства США не відповідає дійсності — МЗС

У Міністерстві закордонних справ України спростували інформацію про виїзд посольства США з Києва через загрозу російських атак.

Ворожі штурмовики намагалися просочитися в бік Бударків та Землянок, проте були знищені
Ворожі штурмовики намагалися просочитися в бік Бударків та Землянок, проте були знищені

Російські штурмовики продовжують свої спроби просочитися на Харківському напрямку, проте їх одразу знищують українські ударні дрони.

Пів мільйона втрат: британська розвідка назвала кількість загиблих російських військових в Україні
Пів мільйона втрат: британська розвідка назвала кількість загиблих російських військових в Україні

В Україні загинули майже 500 тисяч російських солдатів від початку повномасштабного вторгнення окупаційної армії.

«Шукають бодай якусь воду, бодай щось поїсти»: поблизу Лимана у ворога проблеми з логістикою
«Шукають бодай якусь воду, бодай щось поїсти»: поблизу Лимана у ворога проблеми з логістикою

На Лиманському напрямку противник постійно нарощує дроновий тиск. У небі велика кількість «Молній».

ВАКАНСІЇ
Санітар, військовослужбовець

від 50000 до 120000 грн

Бучач

Третій відділ Чортківського РТЦК та СП

Начальник групи логістики штабу

від 50000 до 150000 грн

Дніпро

Військова частина А7221

Розвідник

від 20000 до 25000 грн

Київ

Військова частина А4682

Служба в ЗСУ (не чекай на повістку, а дій сам)

від 20100 до 130000 грн

Херсон, Херсонська область

Гранатометник

від 21000 до 21000 грн

Чернігів

Військова частина А7328

Психолог

від 20000 до 50000 грн

Харків

Військова частина 2240 НГУ

--- ---