ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

На Луганщину прибув гуманітарний вантаж від Латвії для погорільців

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 22 Грудня 2020, 19:28

Передача партії гуманітарної допомоги від Латвії населенню, постраждалому від пожеж, відбулася в селищі Сиротине Сєвєродонецького району.

Про це повідомила пресслужба Луганської облдержадміністрації.

У селищі Сиротиному місцеві мешканці отримали гігієнічні набори від Посольства Латвійської Республіки в Україні. Ще 200 гігієнічних наборів надійдуть мешканцям ще кількох сіл Щастинського та Станично-Луганського районів.

Жителі подякували за надану допомогу, а представник посольства запевнив, що роботу в цьому напрямку буде продовжено.

Це не перший вантаж від Посольства Латвійської Республіки в Україні. У липні для постраждалого від пожеж населення Луганщини було передано гуманітарну допомогу у вигляді речей першої необхідності.

Як відомо, у липні та жовтні цього року в Луганській області від масштабних лісових пожеж постраждали одинадцять сіл, більше пів тисячі житлових будинків згоріло, загинули люди. Уряд України виділив чималі кошти на відшкодування втрат, але продовжує надходити допомога також і від волонтерів, міжнародних організацій і посольств окремих держав.

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
ГУР і Нацполіція ідентифікували 22 співробітників колонії, які влаштували катівню на Донеччині

ГУР і Нацполіція ідентифікували 22 співробітників колонії, які влаштували катівню на Донеччині

Слідчі Національної поліції у взаємодії з ГУР ідентифікували та повідомили про підозру 22 співробітникам «Калінінської виправної колонії» на тимчасово окупованій Донеччині, які, перетворили заклад на центр жорстоких тортур для українських військовополонених та цивільних заручників.

Людське життя понад усе: 110-та бригада показала різницю між «дифузією» ворога і технологіями ЗСУ

Людське життя понад усе: 110-та бригада показала різницю між «дифузією» ворога і технологіями ЗСУ

На прикладі двох скріншотів — вбитого, перевантаженого окупанта та знищеного українського робота-логіста — наші бійці продемонстрували різницю між тактикою «дифузії» ворога, що покладається на кількість особового складу, та українським підходом, який пріоритезує збереження життів за допомогою технологій.

На фронті 245 бойових зіткнень за добу, половина — на двох напрямках

На фронті 245 бойових зіткнень за добу, половина — на двох напрямках

Загалом протягом минулої доби зафіксовано 245 бойових зіткнень.

БПЛА впав на будівлю магазину в Броварах: пожежу ліквідовано

БПЛА впав на будівлю магазину в Броварах: пожежу ліквідовано

Внаслідок нічної ворожої атаки на Київщину уламки збитого БПЛА впали на двоповерхову будівлю мінімаркету у Броварах, спричинивши пожежу та часткове руйнування споруди.

Ворог атакував Запоріжжя понад 700 разів: загибла дитина та паралізований рух через ДніпроГЕС

Ворог атакував Запоріжжя понад 700 разів: загибла дитина та паралізований рух через ДніпроГЕС

Внаслідок масованої нічної атаки російських військ на Запоріжжя 10 жовтня загинув 7-річний хлопчик, ще троє дорослих отримали поранення, а через пошкодження інфраструктури в місті було тимчасово перекрито рух через греблю ДніпроГЕС.

Дніпропетровщина під обстрілами: дрони та ракети атакували енергосистему, є постраждалі

Дніпропетровщина під обстрілами: дрони та ракети атакували енергосистему, є постраждалі

Внаслідок масованої нічної атаки БПЛА та ракетами по Дніпропетровщині було уражено об’єкти енергетичної інфраструктури, поранено 66-річного чоловіка, при цьому силам ППО вдалося збити 60 ворожих безпілотників.

ВАКАНСІЇ

Бойовий медик взводу, військовослужбовець

від 21000 до 121000 грн

Хмельницький, Хмельницька область

Медична сестра, Військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Старший бойовий медик, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Інспектор прикордонної служби

до 20100 грн

Чернігів

105 прикордонний загін

Санітарний інструктор, медик (військова служба за контрактом в ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Київ

Шевченківський РТЦК та СП (Київ)

--- ---