ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

ООН займеться розмінуванням Карабаху

Новини світу та України
Прочитаєте за: < 1 хв. 24 Листопада 2020, 8:57

Служба ООН з розмінування (UNMAS) у грудні розгорне свою місію в Нагірному Карабасі. Таке рішення було прийнято у зв’язку з відповідним запитом сторін угоди щодо припинення вогню. Про це заявив офіційний представник Департаменту миротворчих операцій ООН.

«UNMAS в координації з іншими підрозділами ООН та групою на місці працює над екстреним розгортанням в контексті надання допомоги з боку ООН, про яку попросили сторони. Ймовірно, воно почнеться з місії по оцінці потреб на місцях на початку грудня», — зазначив представник Служби ООН з розмінування.

Раніше глава Національного агентства з розмінування територій Азербайджану Газанфар Ахмедов заявив, що на повне розмінування всіх територій в Карабаху, що перейшли під контроль Баку згідно з тристоронньою заявою, піде більше десяти років.

 

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
«Ще слово скажеш, я сам за тобою прийду»: росіянин погрожував підлеглому розправою

«Ще слово скажеш, я сам за тобою прийду»: росіянин погрожував підлеглому розправою

Українські розвідники перехопили розмову військовослужбовців армії-агресора, що воюють на тимчасово окупованій Донеччині. Окупант погрожував підлеглому розправою.

Сили оборони вдарили по ешелону з паливом і ремонтному підрозділу окупантів

Сили оборони вдарили по ешелону з паливом і ремонтному підрозділу окупантів

Сили оборони України уразили ворожий рухомий склад з ПММ на наливній естакаді нафтобази «Гвардійське» на ТОТ Криму, а також місце розташування ремонтного підрозділу окупантів на ТОТ Донеччини.

Ворожі БПЛА атакували порт на Одещині

Ворожі БПЛА атакували порт на Одещині

Сьогодні, 8 січня, російські війська атакували ударними безпілотниками портову інфраструктуру Одещини.

Президент: Сьогодні вночі може бути новий російський масований удар

Президент: Сьогодні вночі може бути новий російський масований удар

Президент України Володимир Зеленський заявив, що сьогодні вночі може бути новий російський масований удар.

Головнокомандувач ЗСУ: Північна частина Покровська під нашим контролем

Головнокомандувач ЗСУ: Північна частина Покровська під нашим контролем

Головнокомандувач ЗСУ генерал Олександр Сирський провів роботу в підрозділах, які виконують бойові завдання в районі Покровсько-Мирноградської агломерації.

Ворог ударив двома балістичними ракетами по житловому будинку в Кривому Розі

Ворог ударив двома балістичними ракетами по житловому будинку в Кривому Розі

Військові рф завдали ракетного удару по місту Кривий Ріг, внаслідок чого 12 людей поранені.

ВАКАНСІЇ
Начальник групи логістики штабу

від 50000 до 150000 грн

Дніпро

Військова частина А7221

Старший навідник, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Радіотелефоніст-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Суми

Косівський РТЦК та СП

Дизеліст-електрик до військової частини А2800

від 20000 до 40000 грн

Радісне, Одеська область

Мінометник

від 25000 до 125000 грн

Вся Україна

22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр

Стрілець

від 20100 до 120100 грн

Дніпро

128 окрема бригада Сил територіальної оборони ЗСУ

--- ---